Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valmieras TIC gatavojas tūrisma gadatirgum "Balttour 2010"

03.02.2010

Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) šīs nedēļas nogalē piedalīsies ikgadējā tūrisma gadatirgū "Balttour 2010", kas šogad norisināsies no 5. līdz 7.februārim starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala".

Valmierieši šogad līdzi vedīs atjaunoto bukletu "Ceļo Valmieras pusē", kas vēsta par interesantām vietām, apskates saimniecībām, dabas takām, ekskursijām ražotnēs, izklaides vietām, ekskursijām u.c. piedāvājumiem mazām un lielām ceļotāju grupām. Tāpat tūrisma gadatirgus apmeklētājiem būs pieejams buklets "Atpūties Valmieras pusē", kas informē par viesnīcām, viesu mājām, kempingiem u.c. tūristu mītnēm, kā arī atpūtas kompleksiem - pasākumu, izklaides un lietišķu pasākumu rīkošanai Valmieras pilsētā un apkārtējos novados. Valmieriešu stendā tiks piedāvātas arī dažādas kartes un citi informatīvie materiāli.

Vidzemnieku stendos šogad ceļotgribētāji varēs iegūt informāciju arī par Valku, Alūksni, Gulbeni, Madonu un Ogri. Individuāli stendi būs arī Limbažu un Siguldas puses tūrisma informācijas centriem, kā arī Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātam un Gaujas Nacionālajam parkam. Par īpašu gaisotni Vidzemes pusē izstādes laikā rūpēsies "Valmiermuižas alus".

Tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2010" tradicionāli atklāj jaunā gada tūrisma sezonu, un šogad piedāvās Latvijas un pasaules apceļotājiem, kaislīgiem dažādu kultūru pazinējiem un jaunu atpūtas un ceļojumu galamērķu meklētājiem sirdij un makam atbilstošus piedāvājumus. Šī gada izstādes īpašie akcenti - Latvijas apceļošana, ceļazīmju gadatirgus, ekspertu konsultācijas par drošu ceļošanu, ceļazīmes pa kabatai un idejas ceļojumiem, ekonomiski un ekskluzīvi, izzinoši un atpūtas ceļojumi, brīvdienu atpūtas iespējas Latvijā un pasaulē.

Izstāde "Balttour" ir nozīmīgākais tūrisma pasākums Baltijā, kas tradicionāli kalpo kā ceļvedis un palīgs ceļojumu izvēlē un īstenošanā. Izstādes ekspozīciju veidos vairāki tematiskie sektori - Latvijas tūrisma maršruti, tūrisma aģentūras, tūrisma operatori, transporta pakalpojumi, viesnīcas un SPA pakalpojumi, kā arī dažādu valstu nacionālie stendi, kas pārstāvēs populārākos galamērķus.

Komentārs par rakstu: Valmieras TIC gatavojas tūrisma gadatirgum "Balttour 2010"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!