Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brīvdienās gaidām Turaidā!

13.04.2012

Nedēļas nogales brīvdienās, kad Lieldienu svētkus svinēs pareizticīgie kristieši, Turaidas muzejrezervāts aicina uz Turaidu vērot dabā pavasara atnākšanu, staigājot pa muzejrezervāta izveidotajām dabas takām, priecāties par saplaukušajām zilajām vizbulītēm un pakavēties pārdomās, apskatot 1750. gadā celtās koka baznīcas atjaunoto interjeru.

14. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 17.00 ikviens aicināts piedalīties Bērzu sulu dienas sarunās, kuru laikā muzejrezervāta darbinieki iepazīstinās ar dažādām sulu raudzēšanas receptēm un sniegs praktiskus padomus bērzu sulu vākšanā. Tiks piedāvāts nobaudīt svaigas bērzu sulas, kas savāktas no Turaidas bērziem un ir īpaši garšīgas, jo vāktas no bērziem, kas aug sausā vietā. Zinātāji apgalvo, ka pavasarī, izdzerot vismaz desmit litrus tikko tecinātas bērzu sulas, no organisma tiek izskaloti visi ziemā uzkrājušies sārņi, tiek uzlabota imunitāte, un tām piemīt organismu spēcinoša iedarbība.14. aprīlī no 10.00 līdz 15.00 notiks Informācijas diena, kuras laikā interesenti tiks iepazīstināti ar muzejrezervāta piedāvājumu un jaunumiem, kas būs piedāvāti vasaras sezonā Turaidā. No plkst. 13.00 līdz 17.00, kā arī 15. aprīlī no 10. līdz 17.00 pārvaldnieka mājas izstāžu zālē varēs iepazīties ar gaisa balona Gunāra Dukštes fotogrāfiju izstādi „Māksla dabā.

Turaidas muzejrezervātā pieejamas arī izjādes ar zirgiem un bērniem ir iespēja iepazīties ar ponijiem. Apmeklētāju centra pagrabstāvā darbosies kafejnīca un tiks piedāvāts svētku cienasts un garšīga kafija.

 

Anda Skuja
TMR Izglītojošā darba daļas un komunikācijas daļas vadītāja
Tālr. 26572142

Komentārs par rakstu: Brīvdienās gaidām Turaidā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!