Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kocēnu novada dome izdevusi pirmo tūrisma ceļvedi

16.04.2012

Kocēnu novada dome izdevusi pirmo tūrisma bukletu - “Kocēnu novada tūrisma ceļvedis 2012”, kurā apkopota informācija par tūrisma iespējām Kocēnu novada pagastos – Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Vaidavā un Zilākalnā.

Bukletā iekļautā informācija par tūrisma iespējām novadā iedalīta septiņās grupās: dabas objekti un kulta vietas, kultūrvēsturiskie objekti, lauku labumi, kolekcijas un ekspozīcijas, interesantas apskates un atpūtas vietas, naktsmītnes un telšu vietas, kā arī cita tūristiem noderīga informācija par ēdināšanas iespējām, aktīvās atpūtas organizētājiem un inventāra nomu, interneta pieejas punktiem u.c.

 

Lai potenciālajiem ceļotājiem atvieglotu tūrisma maršrutu plānošanu, bukletā ietverto tūrisma objektu apraksts papildināts ar tā atrašanās vietas koordinātām. Tāpat arī atzīmēti objekti, kas īpaši ieteikti trim dažādām mērķgrupām: skolēnu grupām, draugu un kolēģu kompānijām, kā arī ģimenēm ar bērniem.

 

Buklets ir izdots gan latviešu, gan angļu valodā. Tas tiks izplatīts tūrisma informācijas centros (TIC) Vidzemē, vietējos tūrisma uzņēmumos un Kocēnu novada pagastu pārvaldēs. “Kocēnu novada tūrisma ceļvedis 2012” ir noderīgs palīgmateriāls TIC un pašvaldību tūrisma darbiniekiem, gidiem un vietējiem tūrisma uzņēmējiem, kā arī vērtīgs informācijas avots ikvienam interesantam, kas vēlas pavadīt brīvdienas Valmieras apkārtnē. Izdevuma elektroniskā versija apskatāma un lejuplādējama Kocēnu novada domes interneta mājas lapā www.kocenunovads.lv, sadaļā “Tūrisms”.
 

 

Informāciju sagatavoja:
Inga Megne
Teritorijas plānotāja
Kocēnu novada dome
 

Komentārs par rakstu: Kocēnu novada dome izdevusi pirmo tūrisma ceļvedi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!