Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā bezvadu internetu Rožu laukumā

19.04.2012

Jau trešo gadu Liepājā, Rožu laukumā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja izmantot bezmaksas bezvadu internetu. Ja iepriekšējos gados šis piedāvājums bija tikai tūrisma sezonā – no maija līdz septembrim, tad kopš šī gada marta bezvadu internets Rožu laukumā būs pieejams pastāvīgi – visa gada garumā. Pagājušā gada tūrisma sezonā Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja apmeklētāji bija patiesi iepriecināti par šādu interneta izmantošanas iespēju.

Sākot ar aprīli Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs strādā arī sestdienās no plkst.11:00 līdz 16:00, bet, sākot ar maiju, tas būs atvērts apmeklētājiem arī svētdienās un darba dienās līdz plkst.19:00. Laikā, kad tūrisma informācijas birojs ir slēgts, ikviens var izmantot bezmaksas piekļuvi internetam, lai mājas lapā www.liepajaturisms.lv latviešu, lietuviešu, krievu, angļu un vācu valodā uzzinātu visu sev nepieciešamo informāciju par tūrisma iespējām Liepājā un apkārtējos novados.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
LRTIB projektu un mārketinga speciāliste

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā bezvadu internetu Rožu laukumā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!