Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

19.maijā notiks gadskārtējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram

24.04.2012

19. maijā jau ceturto reizi viesu nama „Pūķarags” saimnieki aicina visus aktīvas atpūtas cienītājus piedalīties pārgājienā apkārt Papes ezeram. Šajā pasākumā ik gadu pulcējas tie, kas vēlas sagaidīt pavasari dabā, redzēt jaunos savvaļas zirgu kumeliņus ezera palienēs, sajust meža un pļavu atmodu, saskatīt un sadzirdēt gājputnu prieku par atgriešanos ligzdošanas vietās, plaukstošu pumpuru, pirmo zāles un puķu smaržu un krāsu daudzveidību, un, protams, izbaudīt gandarījumu par veikto ceļu un uzvaru pār sevi, jo pārgājiens nebūt nebūs viegla pastaiga.

Pārgājiena garums ir 26 km, un tas laika ziņā aizņems vairākas stundas. Tādēļ ikviens pārgājiena dalībnieks aicināts parūpēties par pusdienu maizītēm un termosu ar siltu tēju.
 

Viesu nama saimnieki Inta un Gundars Vītoli savukārt parūpēsies par to, lai pēc pārgājiena visus sagaidītu aromātisks gars izkurtā pirtiņā un bērzu pirtsslotiņas, ar kurām aizdzīt pārgājiena laikā uzkrāto nogurumu.

 

Ikviens, kas vēlas pavadīt dienu brīvā dabā, laipni aicināts pulcēties 19.maijā plkst. 9:00, viesu namā „Pūķarags”, Papē.Pieteikties pārgājienam pa tālruni +371 28378625, bet sīkāku informāciju par pasākumu, kā arī ceļotāju iespaidus no iepriekšējo gadu pārgājieniem atradīsiet mājaslapā www.pukarags.lv

Komentārs par rakstu: 19.maijā notiks gadskārtējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!