Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vācu investori veselības aprūpes centrā Rīgā plāno ieguldīt 15 miljonus eiro

12.02.2010

Ar Vācijas investoru atbalstu Rīgā plānots atvērt Eiropas Veselības aprūpes centru, kura izveidošanā varētu tikt ieguldīti 15 miljoni eiro jeb aptuveni 10,54 miljoni latu.

Kā norāda laikraksts, projekta iniciatori ir vācu uzņēmēji un zinātnieki, kas nodarbojas ar medicīnisko tehnoloģiju attīstību.

Vācijas uzņēmēji Latvijā vēlas radīt profilaktiskās medicīnas centru, kur atrastos modernas diagnostikas laboratorijas, kā arī pārtikas piedevu ražotne.

Plānots, ka veselības aprūpes centrs apkalpos klientus gan no Rietumeiropas, gan Krievijas. Centra klienti vienā vietā varēs iziet diagnostikas kursu pēc vāciešu izstrādātas metodikas, saņemt konsultācijas par ārstēšanos, kā arī rehabilitācijas pakalpojumus.

Projekta īstenošanai izveidota arī SIA "EHCC".

Kā laikrakstam pastāstīja EHCC valdes loceklis Aleksandrs Sačeks, pirmo etapu, kas paredz 30 pacientu apkalpošanu, plānots īstenot jau šā gada maijā. Pilotprojekts paredz diagnostikas laboratorijas izveidi, savukārt klientu izmitināšana notiks kādā no Rīgas viesnīcām.

Iesākumā centrā strādās vācu speciālisti, tomēr projekta īstenotāji ieinteresēti arī vietējo speciālistu piesaistīšanā, sacīja Sačeks, norādot, ka runa ir par aptuveni 15 darba vietām.

Projekta otrajā kārtā paredzēts būvēt veselības aprūpes kompleksu, tostarp viesnīcu klientiem, kas radīs aptuveni 200 darba vietas.
 

Komentārs par rakstu: Vācu investori veselības aprūpes centrā Rīgā plāno ieguldīt 15 miljonus eiro

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!