Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sāk gatavoties 2013.gada tūrisma sezonai

26.10.2012

Šķiet, ka vasara, kad Liepāju apmeklē liels daudzums vietējo un ārvalstu tūristu, ir vēl aiz kalniem, tomēr Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs jau ir uzsācis darbu pie tūrisma informācijas sagatavošanas 2013.gadam.

Lai pilsētas viesiem nākamajā gadā būtu vienkāršāk un ērtāk iepazīt Liepājas un tuvējās apkārtnes tūrisma piedāvājumus, tūrisma informācijas materiālos būs atspoguļotas interesantākās tūrisma apskates vietas pilsētā un apkārtnē, sniegta informācija par aktīvās atpūtas iespējām, ēdināšanas un naktsmītņu piedāvājumiem gan pilsētā, gan novados. Te būs atrodama arī informācija par suvenīru un mākslas un amatniecības izstrādājumu veikaliem, īpašajiem piedāvājumiem gardēžiem, kā arī tīri praktiska informācija – kur saremontēt velosipēdu, kā sazvanīt taksometru, kur samainīt naudu u.c.


Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad informācija par tūrisma piedāvājumiem tiks publicēta gan drukātajos materiālos, piemēram, tūrisma ceļvežos, kartēs un informācijas lapās, gan internetā. Tā tiks izplatīta Latvijā un 10 starptautiskajās tūrisma izstādēs ārvalstīs: Somijā, Vācijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Bez tam Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs cieši sadarbojas gan ar Kurzemes Tūrisma asociāciju, gan Tūrisma attīstības Valsts aģentūru, un apkopotā informācija par mūsu puses tūrisma apskates vietām un dažādu pakalpojumu sniedzējiem nonāk arī interneta vietnēs www.kurzeme.lv, www.madeinkurzeme.lv un www.latvia.travel un šo organizāciju drukātajos materiālos.


Lai tūristiem domātā informācija būtu pilnvērtīgāka, aicinām ceļveža sagatavošanā iesaistīties ne tikai mūsu ilggadējos sadarbības partnerus, bet visus, kas jau sniedz pakalpojumus tūristiem vai plāno to darīt 2013.gadā, tomēr līdz šim nav izmantojuši Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja piedāvātos informācijas izplatīšanas ceļus.

 

Sīkāku informāciju var saņemt  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6 (tālr. 634 80808, 29402111) katru darba dienu no plkst 9:00 līdz 17:00.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
Tālr. 634 27703
e-pasts: zane@liepajaturisms.lv
 

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sāk gatavoties 2013.gada tūrisma sezonai

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!