Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina tikties Ogres un Ikšķiles tūrisma uzņēmējus

29.10.2012

1. novembrī Ikšķiles novada kultūras mantojuma centrā „Tīnūžu muiža” Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra organizē bezmaksas tūrisma uzņēmēju konferenci, lai informētu par aktualitātēm, sadarbības formām, attīstības iespējām, kā arī nodibinātu ciešāku kontaktu ar citiem tūrisma uzņēmējiem un nozares profesionāļiem.

Konferences ietvaros Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras direktore Ieva Skutule iepazīstinās ar aģentūras 2013. gada plāniem, lai iezīmētu sadarbības iespējas nākotnē un mudinātu aktīvāk iesaistīties kopējā novada tūrisma piedāvājumā un tā attīstībā. Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs un projekta "Central Baltic Cycling" koordinators Vidzemē Raitis Sijāts, aicinās konferences dalībniekus pievērst uzmanību velo draudzīgai uzņēmējdarbības veicināšanai, kas mūsdienās nav mazsvarīga, jo velo tūristu skaits strauji pieaug gan pasaulē, gan pie mums Latvijā. Ar labās prakses piemēru konferencē dalīsies ikšķilietis, SIA „Libertu” dibinātājs, bērzu sulu vīndaris Linards Liberts. Kā pēdējās uzstāsies Mag.soc.sc. Ainārs Brencis, Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes lektors, kurš apskatīs tēmu- "Pilsētas/novada zīmols pilsētai un uzņēmējiem" un aicinās arī klātesošos iesaistīties diskusijā, saredzot sevi un savu pienesumu pilsētas zīmola attīstībā.

 

Šī būs jau otrā Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras organizētā tūrisma uzņēmēju tikšanās, pirmā konference, kad vienkopus tikās gan Ogres, gan Ikšķiles uzņēmēji, noritēja šī gada pavasarī. Aģentūras direktore Ieva Skutule cer, ka šī kļūs par labu tradīciju un izglītojošu tikšanos, ko novērtēs mūsu novada uzņēmēji un tūrisma nozarē iesaistīti, jo bieži mēs neapzināmies, ka tieši kopā varam radīt spēcīgu un konkurētspējīgu piedāvājumu.

 

Uzņēmēji aicināti pieteikties bezmaksas konferencei, zvanot pa tālruni 65071883 vai sūtot pieteikumu (norādot pārstāvēto uzņēmumu, vārdu, uzvārdu un telefona numuru) uz e-pastu info@latvijascentrs.lv
Konferences norises vieta – „Tīnūžu muiža”, Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā.
Paredzamais laiks – 1. novembris plkst. 16.00-19.00
Konferences iesākumā plānota ekskursija pa kultūras mantojuma centru.

 

Konferences programmu skatīt pielikumā.

Informāciju sagatavoja Nika Frīdberga- Pumpuriņa,
Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra
 

Komentārs par rakstu: Aicina tikties Ogres un Ikšķiles tūrisma uzņēmējus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!