Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasniegtas „LASAP Gada balvas – zelta pogas 2012” – par izcilību komunikācijas nozarē

07.11.2012

Jau trešo reizi ir pasniegta „LASAP Gada balva – Zelta poga 2012”. Par sasniegumiem komunikācijas nozarē tās šogad ieguva Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja Laine Kučinska, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, SEB bankas korporatīvās komunikācijas vadītāja Agnese Strazda, Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons un Valmiermuižas alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis.

„Šī balva ir par izcilību komunikācijā. Šī gada uzvarētāji apliecina, ka izcilību mūsu profesijā var sasniegt ar asu prātu, labu komandu un intensīvu darbu. Tomēr arī acīm ir jāmirdz un aizrautībai jābūt ikdienas sabiedrotajam. Šogad pirmo reizi pasniedzam balvu arī biznesa vadītājam, jo izcilas reputācijas mērķus mēs varam sasniegt tikai tandēmā ar tādu vadītāju, kas patiesi tic komunikācijas pievienotajai vērtībai biznesa mērķu sasniegšanā,” stāsta Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) valdes priekšsēdētāja Dagnija Lejiņa.

 

Kopumā LASAP biedri balvai bija izvirzījuši vairāk kā 50 kandidātu. Akcentējot sabiedrisko attiecību attīstību dažādās darbības jomās, jau otro gadu pēc kārtas tika apbalvoti komunikācijas speciālisti četrās nozarēs – valsts sektorā, nevalstiskajā sektorā, biznesa vidē un akadēmiskajā vidē. Šogad pirmo reizi tika apbalvots arī veiksmīgs biznesa vadītājs, kurš savā darbībā demonstrējis augstu izpratni par komunikācijas lomu biznesa mērķu sasniegšanā. Kandidātu izvirzīšana un balsošana notika aizklāti interneta vidē, piedaloties LASAP biedriem.

 

Laine Kučinsa tika izvirzīta par pašaizliedzīgu, mērķtiecīgu, konsekventu darbu valsts pārvaldes komunikācijas attīstībā, vēl būtiskāk – centienos mainīt ierēdņu darba kultūru. Dace Helmane – par piemēru, kā ar milzīgu enerģiju iespējams sākt mainīt uzņēmumu vadītāju izpratni par organizācijas stratēģiskas komunikācijas vadības pamatiem un to tiešo ietekmi uz biznesu. Agnese Strazda – par veiksmīgu, mērķtiecīgu uzņēmuma komunikāciju, viedokļa un pieredzes paušanu profesionāļu vidū, uzņēmību meklēt jaunus komunikācijas ceļus un izmantot plašu komunikācijas kanālu spektru. Andris Pētersons – par nemitīgu studējošās jaunatnes iesaisti sabiedrisko attiecību projektos un iniciatīvu nerimstoši rīkot vasaras nometnes komunikācijas nozares studentiem Dinamiskās Domas Darbnīcu. Savukārt, Aigars Ruņģis – par veiksmīgu sabiedrisko attiecību integrēšanu biznesa vadībā.

 

Jau trešo gadu Zelta pogas ieguvēji saņēma speciāli izveidotu apzeltītu sudraba pogu, kurā iekļauta gan LASAP simbolika, gan arī gadskaitlis, kurā balva ir pasniegta. Uz pogas attēlotas kāpnes, kas simbolizē ikviena tiekšanos uz augšu, uz profesionālo pilnveidošanos. LASAP Gada balvu darinājis metālmākslinieks Linards Počs.

 

LASAP ir biedrība, kas apvieno vairāk nekā 110 sabiedrisko attiecību profesionāļus – nozares akadēmiskos spēkus un praktiķus no mācību iestādēm, sabiedrisko attiecību aģentūrām, uzņēmumu un organizāciju sabiedrisko attiecību struktūrām ar mērķi tālākas izglītošanās un diskusiju ceļā vairot profesionalitāti un paaugstināt nozares standartus. Asociācija darbojas no 2001.gada, pārstāvot sabiedrisko attiecību profesionāļu intereses, organizējot pieredzes apmaiņas un kompetenču pilnveidošanas pasākumus, kā arī līdzdarbojoties konferenču organizēšanā.

Komentārs par rakstu: Pasniegtas „LASAP Gada balvas – zelta pogas 2012” – par izcilību komunikācijas nozarē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!