Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Milow minimālisms un vienkāršā attieksme pārsteidz Eiropas mūzikas gardēžus

08.11.2012

Krievija, Vācija, Spānija, Nīderlande, Austrija, Itālija un, protams, Latvija – tās ir valstis, kurās novembrī koncertē beļģu mūziķis, liriskais dziesminieks Milow, pārsteidzot ar savu talantu, spēju īpaši uzrunāt publiku, vienkāršo attieksmi un patieso vēlmi pievērst uzmanību apkārtējās vides saudzēšanai.

16 koncerti 7 valstīs mēneša laikā – tas ir liels izaicinājums talantīgajam mūziķim, kas ar savu tūri „Less is More” vēlas uzrunāt savus klausītājus un fanus pavisam atšķirīgi nekā iepriekš.

„Less is More” nav tikai tukši vārdi
Vairums mākslinieku vēlas tikai un vienīgi vērienīgus koncertus. Milow jaunā koncerttūre „Less is More” piedāvā daudz piezemētāku pieredzi. „Dzīvojot ierobežotu resursu laikmetā, mums jārīkojas atbildīgi. Vēlos, lai mani koncerti atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. Lai tie paliek klausītāju sirdīs,” uzsver Milow.

 

Plānojot Rīgas koncertu, kas 29. novembrī notiks „Sapņu fabrikā”, īpaši tiek domāts par ļoti personīgas atmosfēras radīšanu – gaismu režija ir vērsta uz intimitāti, nebūs graujošu specefektu, kas varētu novērst uzmanību no kontakta ar klausītājiem, koncerta idejas pamats ir vienkāršība un personīga attieksme, kam šajā steidzīgajā gadsimtā ir īpaša vērtība. Nebūs daudzskaitlīgas ritma grupas un desmitiem bekvokālistu, dārdoša skaņa un lielas halles. Tikai vokāls un ģitāra…

 

Milow ar savu vienkāršību pārsteidz arī koncerta rīkotājus – nekādu pārspīlētu prasību ne tehniskā aprīkojuma, ne aizkulišu servisa ziņā. „No tāda līmeņa mūziķa varētu gaidīt kaprīzes un pārsteigumus, bet šoreiz esam pārsteigti, ka sastopamies vien ar draudzīgu attieksmi un neiedomājamu atsaucību. Arī viņa draudzīgums dabai nav tikai sauklis – ienākumus no savu koncertu biļetēm un disku pārdošanas viņš ziedo koku stādīšanai un ūdens ņemšanas vietu izveidei reģionos, kur tas visvairāk nepieciešams. Tāpat viņš priekšroku dod vietējai pārtikai un ekoloģiskiem produktiem. Viņa pozitīvisms ir pārsteidzošs,” stāsta Milow Rīgas koncerta producents Ģirts Pūtelis.

 

Milow Rīgā uzstāsies kopā ar beļģu mūziķi Tom Vanstiphout, kas apveltīts ar lielisku vokālu un ir ģitārspēles un sitamo instrumentu virtuozs. Koncertā varēs dzirdēt gan Milow hitus, gan senākas dziesmas, kas reti atskaņotas pēdējo gadu laikā, kā arī pavisam jaunus skaņdarbus.

„Pozitīvu emociju jūra. Tiešām dvēselisks koncerts. Lieliski, lieliski, lieliski,” tie ir tikai daži no klausītāju komentāriem, kas saņemti pēc Milow koncertiem „Less is More”.

Milow Rīgas koncerta īpašais viesis būs talantīgais dziedātājs un komponists Dons (īstajā vārdā Arturs Šingirejs), kas koncertam gatavo īpašu akustisko programmu, kurā būs gan jau labi pazīstamas dziesmas, gan gaidāms arī kāds pirmatskaņojums. Koncertā Dons uzstāsies kopā ar ģitāristu Mārci Auziņu.

 

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā http://www.bilesuserviss.lv. Biļešu sākumcena – Ls 15.

Koncerta galvenais atbalstītājs – „Radio Star FM”. Atbalsta: draugiem.lv, izdevniecība LILIT, inbox.lv, tvnet.lv un „Clarion Collection Hotel Valdemars”.

Milow koncertu Latvijā rīko koncertaģentūra „LIVE STAGE”.

Papildu info: www.draugiem.lv/livestage

Komentārs par rakstu: Milow minimālisms un vienkāršā attieksme pārsteidz Eiropas mūzikas gardēžus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!