Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā jaunais Liepājas kalendārs 2013.gadam!

15.11.2012

Prieks, ka Liepājas kalendārs nācis klajā tieši valsts svētku priekšvakarā, un liepājnieki to var pasniegt kā skaistu dāvanu sev Latvijas dzimšanas dienā.
Lai pelēko un vējaino novembri, kad Latvija svin savu 94.gadadienu, padarītu košāku un priecīgāku, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā katrs apmeklētājs varēs atrast kaut ko sev piemērotu svētku noskaņas radīšanai – gan dažādus suvenīrus un sadzīves priekšmetus ar Liepājas un Latvijas simboliku, gan Latvijas un Liepājas karodziņus un lentītes, ko piespraust pie apģērba, silikona vai auduma aproces ar latvju rakstiem vai Latvijas karoga krāsās, aproču pogas un kaklasaites saspraudes ar karodziņu un daudz ko citu.

Gadu mija vairs nav tālu, un tad būs jāsāk laiku skaitīt atkal no jauna – no 1.janvāra. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā jau sākot ar šodienu var apskatīt un iegādāties Liepājas kalendāru 2013.gadam, kas tapis sadarbībā Latvijā atzītu dizaineru apvienību H2E. Kalendārā ir izmantotas Liepājas fotogrāfu bildes, un līdzās vārdadienām un valsts svētku dienām, tajā iekļauti arī 2013.gada nozīmīgākie Liepājas kultūras un sporta pasākumi.

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā jaunais Liepājas kalendārs 2013.gadam!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!