Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs 2012.gada sezonas noslēgumā rīko semināru tūrisma uzņēmējiem

23.11.2012

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju un Tūrisma Attīstības Valsts aģentūru (TAVA) 6.decembrī rīkos tūrisma sezonas noslēguma semināru Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem.


Šis ir pirmais gads, kad LRTIB kopā ar uzņēmējiem atskatīsies uz aizvadīto tūrisma sezonu, un pasākuma noslēgumā notiks arī veiksmīgāko, atsaucīgāko un aktīvāko Liepājas puses tūrisma nozares uzņēmēju godināšana.

Seminārs sniegs ieskatu 2013.gada tūrisma sezonas plānos, kā arī ļaus novērtēt aizvadīto sezonu raksturojošos rādītājus, veiksmes un jaunatklājumus. Dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par Tūrisma attīstības Valsts aģentūras iecerēm, aktivitātēm un sadarbības iespējām 2013.gadā, bet seminārā pieaicinātie eksperti dalīsies pieredzē par tūrisma nozarē sasniegto un vēl neapgūtajām nišām Liepājā, Kurzemē un Latvijā.

 

Pirms semināra ikviens tā apmeklētājs aicināts doties nelielā ekskursijā „Pa Katcenelsonu pēdām”, lai iepazītos ar pārmaiņām un rekonstrukcijas laikā paveikto Liepājas muzeja ēku kompleksā Kūrmājas prospektā 16/18, kas apmeklētājiem būs atvērts no 2013.gada. Ekskursiju vadīs muzeja direktore Dace Kārkla, un viņas vadībā ekskursijas dalībniekiem būs iespēja gan ieskatīties tajās muzeja telpās, kuru apskate apmeklētājiem parasti ir liegta, gan arī uzzināt, kādi muzeja ēkas noslēpumi ir nākuši gaismā rekonstrukcijas laikā.

 

Pieteikties semināram var pa tālruni 63480808 vai 29402111 vai aizpildot reģistrācijas anketu internetā http://ievahm.wufoo.com/forms/seminaera-reaeistraecijas-forma/.
Dalība seminārā ir bez maksas.

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs 2012.gada sezonas noslēgumā rīko semināru tūrisma uzņēmējiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!