Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vernisāžā durvis ver jaunais klubs First CNTR

23.11.2012

Par vienu no pagājušās vasaras karstākajiem punktiem Rīgā noteikti uzskatāms Andrejsalā jau 5. sezonu mītošais vasaras klubs First DAČA, kurā šogad notikušas ne tikai spilgtākās ballītes festivāla “Jaunais vilnis” laikā, bet viesojušies daudz augstākās raudzes deju mūzikas mākslinieku no visas pasaules. Līdz ar sezonas noslēgumu - īpaši samazinoties Rīgas lielo klubu skaitam, kā tas ir šogad, - pilsētā iestājas klusums. Taču ne šogad! Jo First pārstāvji oficiāli apstiprinājuši jau kādu laiku pilsētā klīstošās runas, ka tieši viņi būs leģendām apvīto Vernisāžas telpu jaunie iemītnieki.

Jaunā kluba nosaukums - atbilstošs tā atrašanās vietai - First CNTR. Līdz ar atklāšanas vīkendu novembra un decembra mijā klubs uzsāk ziemas sezonu Project ZИМА. Piektdien, 30.novembrī - atklāšanas pirmajā dienā - ar enerģisku dzīvās mūzikas šovu klubā viesosies aktuālā Krievijas grupa Gradusy (Градусы).
Pēdējā gada laikā grupa strauji kļuvusi par vienu no lielvalsts "jaunajiem un stilīgajiem". Līdzīgi tādiem izpildītājiem kā Ivans Dorns un grupa Pompeya, mūziķi eksperimentē ar jaunajām muzikālajām tendencēm no visas pasaules, radot patīkamu kontrastu ar tradicionālo Krievijas estrādes mūziku. Gradusy izceļas arī ar asprātīgajiem dziesmu tekstiem un savu hītu videoklipiem.


Vakaru papildinās arī talantīgā Propeller Artists pārstāvētā diskžokeja Electricano sniegums, kā arī savdabīgs diskotēkas un dzīvās uzstāšanās sakausējums DJ Drum un bundzinieka Marek Login (Mareka Logina) izpildījumā. Savukārt, sestdien, 1. decembrī First CNTR uzņems vienmēr gaidīto un karsti mīlēto Maskavas radio RU FM 94.8 dīdžeju Fedoru Fominu (Fedor Fomin), kura sniegumu ar savējiem papildinās arī Rīgas radošās apvienības Platz fur Tanz diskžokeji Johny Adroit, kā arī Juri Konradi - kādreizējais leģendārā Värka Kru dalībnieks, kurš toreiz uzstājās ar segvārdu Kone. First CNTR sola ne vien koncertus un dejas. Īstu šova atmosfēru klubā radīs arī ekstravagantas dejojātājas krāšņākajos tērpos, telpu akrobātiskiem trikiem izmantos arī virtuozas gaisa vingrotājas, bet vēl spilgtākas šīs naktis padarīs ugunspūtēju priekšnesumi.


Biļetes uz atklāšanas nakti un grupas Gradusy koncertu 30. novembrī iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu Serviss kasēs, to cena - 10 Ls. First VIP karšu īpašniekiem ar 1 sabiedroto klubs atklāšanu vēlas uzsaukt - ieeja bez maksas! Galdiņus klubā iespējams rezervēt, zvanot pa tālruni 2 6540555
 

Komentārs par rakstu: Vernisāžā durvis ver jaunais klubs First CNTR

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!