Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tematisks tūrisma vakars „Ārvalstu robežu apburtais loks”

24.11.2012

29.novembrī, pl. 18:00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks tūrisma vakars „Ārvalstu robežu apburtais loks”. Šajā vakarā par saviem piedzīvojumiem augstu kalnos, tuksnesī un pat neizbraucamos džungļos stāstīs pieredzējušais ekspedīciju dalībnieks Harijs Sils.

Harijs Sils ir uzņēmējs un ceļotājs, tautā dēvēts par ceļojošo betonētāju. Savā bagātajā ceļotāja pieredzē Harijs pabijis ap 80 valstīm, piedalījies neskaitāmās ekspedīcijās, tai skaitā 60 dienu autoekspedīcijā „Pasaules jumts: Latvija–Tibeta–Latvija”, 100 dienu autoekspedīcijā „Saules vārti” pa 11 Latīņamerikas valstīm, laivotāju ekspedīcijās pa Stikini, Džordžu un Koroki Kanādas ziemeļos un sasniedzis Elbrusa, Kilimandžāro, Monblāna, Tubkala un citas kalnu virsotnes. Tūrisma vakarā Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī Harijs Sils stāstīs par trim ekspedīcijām- uz Himalajiem Āzijā, Saules vārtiem Dienvidamerikā un Keiptaunu Āfrikā. Galamērķi tika sasniegti ar īpaši sagatavotiem automobiļiem – padomju armijas kravas automobili "GAZ 66" un vācu ugunsdzēsēju auto "Mercedes-Benz 1113B". Trīs ceļojumu laikā šie spēkrati pieveica 69 000 kilometru.

 

Harijs Sils atklās ekspedīciju aizkulises- kā notika gatavošanās ekspedīcijām, kā tika izgatavoti īpašie braucamrīki, kā arī stāstīs par piedzīvoto braucienu laikā. Stāstījums tiks papildināts ar fotogrāfijām, video materiāliem un maršrutu zīmēšanu kartē. Harijs Sils arī sniegs ieteikumus kā pašam sagatavoties kādai mazai ekspedīcijai. Ieejas maksa uz tūrisma vakaru: 2,00 Ls pieaugušajiem, 1,50 Ls skolēniem. Ieejas maksā iekļauts Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma apmeklējums. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai mājas lapā www.visit.jelgava.lv. Informāciju sagatavoja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tematisks tūrisma vakars „Ārvalstu robežu apburtais loks”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!