Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemassvētku ceļojums ar Jaunpils pils Rūķenīti

27.11.2012

Ziemassvētki ir laiks, kad malu malās sāk rosīties rūķi, veicot vēl nepieciešamos darbus un, protams, jautri un nebēdnīgi pavadot laiku! Arī Jaunpils pilī mājo rūķi, kas katru gadu adventes laikā gaida ciemos viesus, kuri paši pārtop par maziem rūķīšiem.

Atraktīva ceļojuma laikā kopā ar jautro Rūķenīti mazie rūķīši apciemos rūķa Troksnīša, Stiprinieka, Dziesmīša un Sapņu rūķa valstību. Savukārt, viesojoties pie rūķa Gardumiņa, mazie rūķīši paši ceps piparkūkas, kuras vēlāk varēs baudīt kopā ar siltu zāļu tēju kādā no pagrabiņiem vai pagalmā pie ugunskura. Noslēgumā katrs mazais rūķis no Rūķenītes saņems īpašo laimes riekstiņu! Par godu viesiem un svētkiem šaus senais pils lielgabals! Bērniem no bērnudārza vecuma līdz 6. klasei, ilgums 1 st. 30 min. - 2 st.

 

Cena: grupām līdz 20 personām 50.00 Ls grupai grupām virs 20 personām 3.00 Ls no personas Svešvalodā +20.00 Ls pieaugušajiem 3.00 Ls no personas 2 skolotājas pavada grupu par brīvu • Veiksmes naudiņas kalšana Katras ekskursijas beigās ikviens var izkalt savu veiksmes monētiņu piemiņai no Jaunpils pils. Monētu rotā Reku dzimtas ģerbonis un uzraksts „Neuenburg 1301” - senais pils nosaukums. Cena: Viena naudiņas kalšana - 0.50 Ls/ gab. • Garda maltīte viduslaiku krogā Pils saime piedāvā parūpēties arī par skolēnu vēderu priekiem par draudzīgām cenām, izvēloties saviem bērniem pieņemamāko variantu - viduslaiku mielastu bērniem, kas baudāms ar rokām, mūsu īpašo piedāvājumu skolēnu grupām vai ēst pēc Jūsu izvēlētas ēdienkartes. Cena: Sākot no 1,00 Ls/ 1 pers.

 

Lai uzzinātu vairāk par katra piedāvājuma specifiku, cenām un datumu pieejamību, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni - 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv! Tiksimies Jaunpils pilī, Jaunpilī, Jaunpils novadā! Inga Krūtaine Reklāmas speciāliste

Komentārs par rakstu: Ziemassvētku ceļojums ar Jaunpils pils Rūķenīti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!