Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pirmoreiz erotikas festivālā “Erots 2013” notiks starptautisks club dance konkurss

29.11.2012

Pirmoreiz vienlaikus 5 valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā un Vācijā – tiek organizēts vērienīgs club dance konkurss ”Club Dance Queen & Club Dance King 2013”, kurā aicināti piedalīties puiši un meitenes vecumā no 18 līdz 28 gadiem. Konkursa fināls notiks 23. februārī gada „karstākajā” pasākumā – festivālā „Erots 2013” Ķīpsalas hallē.

Festivāls „Erots” februārī atzīmēs savu 15. jubileju, tāpēc šajā gadā festivāla organizatori parūpējušies, lai erotikas cienītāji brīvā atmosfērā var baudīt gan īpaši krāšņu šovprogrammu, gan arī sekot līdzi ugunīgiem deju priekšnesumiem pavisam jauna, starptautiska deju konkursa finālā, gan arī iepazīties ar jaunumiem un atrast daudz noderīga intīmpreču izstādē.

Konkursā aicināti piedalīties puiši un meitenes no 18 līdz 28 gadiem, kuri vēlas demonstrēt savas club dance deju prasmes. Dalību konkursā var pieteikt divās kategorijās: profesionāli dejotāji un dejotāji iesācēji. Gaidīts ir ikviens dejotājs, kurš klubu mūzikas pavadījumā vēlas demonstrēt savu dejas prasmi, stilu, seksualitāti un plastiku. Konkursa mērķis ir atklāt jaunus club dance stila dejotājus, izcelt talantīgākos, kā arī sekmēt pieredzes apmaiņu un sadarbību ar izklaides industrijas pārstāvjiem.

 

„Aicinām pieteikties gan deju skolu un klubu pārstāvjus, gan club dance stila dejotājus iesācējus, kas šīs deju prasmes apguvuši pašmācības ceļā, jo tā ir lieliska iespēja iegūt ne tikai titulus un balvas, demonstrēt savas prasmes plašai publikai un kļūt pamanītam, bet arī iespēja prezentēt sevi un savu deju skolu starptautiskā mērogā, ” stāsta SIA „Tessika” īpašniece Irīna Kurpniece.

Konkurss noritēs trīs posmos un būs atklāts publisks pasākums:
• reģionālās atlases kārtas notiks no šī gada decembra līdz 2013. gada februārim Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā un Vācijā;
• reģionālie fināli – 2013. gada janvārī un februārī Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā un Vācijā;
• fināli – 2013. gada 22. februārī Latvijas dejotāju fināls un 23. februārī starptautiskais fināls festivālā „Erots” Ķīpsalas hallē.

 

Konkursa finālā katrā kategorijā tiks noteikti 2 uzvarētāji – puisis un meitene, kas iegūs titulus Club Dance Queen un Club Dance King (profesionāli dejotāji) un Club Dance Princess un Club Dance Prince (iesācēji) un saņems vērtīgas balvas – ceļojumus un naudas balvas. Konkursa dalībnieku dejotprasmi vērtēs starptautiska žūrija – deju skolu pasniedzēji, horeogrāfi un klubu pārstāvji no Latvijas un ārzemēm. Pasākumā ieeja no 18 gadu vecuma!

Lai pieteiktos deju konkursam, aizpildiet reģistrācijas anketu konkursa mājaslapā www.clubdance.lv

Konkursu organizē festivāls „Erots” un SIA „Tessika”. Vairāk: www.erots.lv un www.clubdance.lv
 

Komentārs par rakstu: Pirmoreiz erotikas festivālā “Erots 2013” notiks starptautisks club dance konkurss

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!