Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Seminārs par velo infrastruktūras pieejamību Latvijā un ārzemēs

30.11.2012

6.decembrī, kafejnīcā „Zemnieka cienasts” notiks bezmaksas seminārs „Velo infrastruktūras pieejamība”, kas tiek organizēts projekta „Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā” ietvaros. Seminārā aicināti piedalīties vietējie tūrisma nozarē strādājošie uzņēmumi un pašvaldības.

Seminārā par velo infrastruktūras nodrošinājumu Latvijā stāstīs Latvijas riteņbraucēju apvienības pārstāvis. Turpinājumā ar produkta „Velo draudzīgs” ieviešanas pieredzi un atziņām dalīsies Vidzemes tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts. Semināra dalībnieki arī tiks iepazīstināti ar esošo situāciju Jelgavā, Tukumā un projekta partneru valstīs – Zviedrijā, Somijā un Igaunijā. Ar praktisko pieredzi dalīsies gids Ina Jurģe, kas Jelgavas apkārtnē vadījusi vairākas veloekskursijas. Semināra noslēgumā paredzēta diskusija par nepieciešamās infrastruktūras pieejamību velo tūrisma attīstībai. Pieteikšanās semināram līdz 3.decembrim, rakstot e-pastu uz tic@tornis.jelgava.lv vai zvanot uz tālruni 63005447.

 

Projekta „Centrālbaltijas velotīkls” mērķis ir veicināt velotūrisma tīkla attīstību Baltijas jūras reģiona teritorijā. Projekta ietvaros paredzēts izveidot kopīgus un atraktīvus velotūrisma maršrutus Baltijas jūras reģionā, kā arī attīstīt konkurētspējīgus velotūrisma pakalpojumus, uzlabojot nepieciešamo infrastruktūru. Projekta īstenošanā ir iesaistīti 7 partneri no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, tajā skaitā arī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs. No 5. – 7. decembrim, projekta ietvaros, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs organizē tematisku darba semināru projekta partneriem „Velo un infrastruktūra”. 5.decembrī projekta partneri iepazīs Tērvetes dabas parka piedāvājumu un velo infrastruktūras nodrošinājumu, 6.decembrī - teorētisks seminārs kafejnīcā „Zemnieka cienasts”, savukārt 7.decembrī paredzēta projekta partneru sanāksme un praktiskais seminārs – ekskursija pa Jelgavu, izvērtējot velo infrastruktūras pieejamību. Informāciju sagatavoja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Seminārs par velo infrastruktūras pieejamību Latvijā un ārzemēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!