Piektdiena, 22. Janvāris, 2021
Austris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Noslēdzies projekts un beigusies izstāde KAROSTA – FOTO OSTA 2014 Karostas manēžā

31.10.2014

Vēl šo nedēļas nogali iespējams apskatīt lielformāta fotogrāfiju izstādi Karostas manēžā, kas tapa Karostā foto nometnes laikā jūnijā. Izstādi bija iespējams apskatīt 3 mēnešus. Izstādē bija veidota, izmantojot vēsturisko foto materiālu, un tajā parādīta Karostas vide un iedzīvotāji tādās pašās vietās un situācijās, kādas tika iemūžinātas fotogrāfijās 20. gs. sākumā. Izstāde tiks noņemta jau pirmdien. 

Lai gan precīzu izstādes apmeklētāju skaitu nav iespējams noteikt, vadoties pēc Karostas cietuma apmeklētāju statistikas datiem un vispārējo interesi par Karostu, Karostas glābšanas biedrība lēš, ka izstādi ir apskatījuši vismaz divpadsmit tūkstoši cilvēku.

Karostas glābšanas biedrība pateicas visiem fotogrāfiem un modeļiem. Foto izstādes lielformāta darbus modeļi un fotogrāfi var saņemt Karostas cietumā Invalīdu ielā 4.

 

Karostas cietuma darba laiks līdz nākamās tūrisma sezonas sākumam ir sestdienās un svētdienās no pulksten 12 līdz 16.  Atgādinām, ka ekskursijas Karostas cietumā sākas pulksten 12, 13, 14, 15.

 

Projektu “Karosta – foto osta 2014” finansiāli atbalstīja Liepājas pilsētas dome (Kultūras projektu konkurss un NVO projektu konkurss).

Komentārs par rakstu: Noslēdzies projekts un beigusies izstāde KAROSTA – FOTO OSTA 2014 Karostas manēžā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!