Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aktīvā tūrisma sezona Liepājā turpinājusies arī septembrī!

01.10.2015

Lai arī ierasts, ka tūristu plūsma, noslēdzoties augustam, strauji samazinās, arī septembrī Liepāja bijusi bijusi tūristu iemīļota pilsēta. Salīdzinājumā ar 2014.gada septembri šogad par 72% ir palielinājies Latvijas tūristu skaits, savukārt ārzemju viesu skaits pieaudzis par 27%. Septembrī Liepājā visbiezāk viesojušies lietuvieši, vācieši, franči, krievi, poļi un briti. 

Pateicoties jaukajam laikapstākļiem, septembrī veiksmīgi turpinājās velosipēdu nomas darbība. Noslēgti 24 nomas līgumi par 44 velosipēdu nomu.  Septembrī Liepājas gidi ar pilsētas vēsturi un interesantākajām apskates vietām iepazīstinājuši 22 ekskursantu grupas.

Atgādinām, ka Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis bez maksas var saņemt Liepājas un apkārtnes karti, kā arī uzzināt par tūrisma apskates objektiem, jaunākajiem maršrutiem, aktīvās atpūtas iespējām, kultūras dzīvi un lielākajiem gaidāmajiem notikumiem, ēdināšanas vietām un naktsmītnēm un citu tūristam noderīgu informāciju gan Liepājā, gan apkārtnē. Tāpat tūrisma informācijas birojā iespējams iegādāties Liepājas suvenīrus vai īpašas dāvanas svētkos mīļajiem.

 

Sākot ar 1. oktobri, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pāriet uz rudens darbalaiku, apmeklētājiem sniedzot informāciju darbadienās no plkst. 9.00 līdz plkst.17.00, savukārt sestdienās liepājnieki un pilsētas viesi tiks gaidīti birojā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Plašāka informācija par to, ko redzēt un darīt Liepājā, kur nakšņot, ēst un izklaidēties, www.liepaja.travel un sociālajos tīklos www.twitter.com/LiepajaTravel un www.facebook.com/LiepajaTravel.

 

Linda Punga
Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Komentārs par rakstu: Aktīvā tūrisma sezona Liepājā turpinājusies arī septembrī!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!