Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nebijis koncerts Šlokenbekas muižā ar grupu ELEKTROFOLK

09.10.2015

Šlokenbekas muižā, 16. oktobrī plkst.20:00 klausītājiem būs vienīgā iespēja dzirdēt ElektroFolk jaunās mūzikas pirmatskaņojumu tieši tur, kur tā radīta!Mūziku papildinās īsta videomāksla - Viktora Keino videoprojekcijas.

Koncertā skanēs arī skaņdarbi no albuma „ELEKTRO”, kurš šogad ieguva „Zelta mikrofona’’ gada balvu.

Grupa ElektroFolk dosies uz Šlokenbekas muižu jau divas nedēļas pirms koncerta, lai tur radītu mūziku un veiktu jaunā albuma ierakstu.

„Tas būs unikāls koncerts. Domāju, ka ikviena mūziķa sapnis būtu piedzīvot kaut ko tādu!”, saka grupas dibinātājs Ainārs Majors.

„Īsta, senatnīga un maģiska skanējuma meklējumi mūs velk šai radošajā ceļojumā tieši uz Šlokenbekas muižu. Tur veidosim mūsu mūziku gan muižas zālēs, gan visnoslēpumainākajos velvju pagrabos pat nakts stundās...”

 

Koncertā uzstāsies profesionāli ElektroFolk mūziķi: Arnolds Kārklis, Iveta Baumane, Uģis Vītiņš, Viesturs Samts un Ainārs Majors. Klausītājus pārsteigs neparasti stilu savienojumi no ambienta minimālisma līdz progrock un Balkānu muzikas kaislībām, no kora balsu sapņojuma līdz pat virtuozai kompozīcijai ar nerātno dainu tekstu.

Grupa ElektroFolk izpilda dažādu Latvijas novadu tautasdziesmas, kas mūsdienīgi aranžētas un atskaņotas postfolkloras žanrā, kā arī jauno programmu – pārsvarā oriģinālkompozīcijas ar dainu tekstiem.

 

Grupas vizītkarte: „Mūsdienīga mūzika ar etniskiem motīviem”

 

Grupa tika izveidota 2012.gadā, kā pastāvīgi strādājoša, profesionāla komanda ar ilgstošu un nopietnu darba plānu. To apliecina grupas dalība PASAULES KORU OLIMPIĀDES atklāšanas koncertā, veiksmīga cīņa LTV konkursa SUPERNOVA finālā, kā arī uzvara 2014. gada skaņu ierakstu MIKROFONA GADA BALVĀ, par albumu ELEKTRO saņemot zelta mikrofonu tautas un pasaules mūzikas nominācijā

Turēsim īkšķus, lai mūzika, kas tapusi Šlokenbekas muižas senajos mūros un tās īpašajā aurā būtu tikpat atzinīgi novērtēta! Lai radošs un veiksmīgs darba periods mūziķiem!

Bet ikvienam no Jums ir iespēja to novērtēt pirmajam, klātienē baudot pirmatskaņojumus Šlokenbekas muižā!

 

Biļetes var iegādāties Šlokenbekas muižā, tālr.29904147 vai www.bilesuserviss.lv

Biļetes cena: 12, 10 un 8,-EUR

 

 

 

Komentārs par rakstu: Nebijis koncerts Šlokenbekas muižā ar grupu ELEKTROFOLK

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!