Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājā viesojās tūroperatoru grupa no Gruzijas

12.10.2015

Maijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāve Agita Vucena bija uzaicināta prezentēt Liepāju Latvijas vēstniecības Gruzijā un aviokompānijas Airbaltic kopīgi rīkotajā seminārā, un tagad tūroperatori ir ieradušies Latvijā visu skatīt pašu acīm.

Kā pirmais pieturas punkts Latvijas iepazīšanai bija Liepāja. Pa ceļam viesi no Gruzijas apskatīja Skrundas muižu un Piena muižas – Berghof plašo piedāvājumu.

Liepājā Gruzijas tūrisma aģentūru pārstāvji apskatīja pilsētas centru un Jūrmalas parku, noklausījās pasaulē lielāko vēsturisko ērģeļu skanējumā un apmeklēja Karostu. Vaicāti par iespaidiem, tūres dalībnieki atzina, ka neesot gaidījuši tik lielu tūrisma piedāvājuma daudzveidību. Vislielāko iespaidu uz viesiem atstājis Karostas cietums, savukārt govs slaukšana Piena muzejā raisījusi nostalģiskas atmiņas par bērnību.

Iepazīšanās tūri organizē tūrisma aģentūra „Averoja” sadarbībā ar aviokompāniju „AirBaltic” un Latvijas tūrisma attīstības valsts aģentūru.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pateicas sadarbības partneriem: viesnīcai „Promenade Hotel”, restorānam „Barons Bumbiers’” un „Upe”, Karostas glābšanas biedrībai.

 

Informāciju apkopoja:

Agita Vucena

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

 

Komentārs par rakstu: Liepājā viesojās tūroperatoru grupa no Gruzijas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!