Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Zemgales pārstāvji piedalās tūrisma izstādē “SENIOR” Zviedrijā

19.10.2015

Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar Zemgales tūrisma asociāciju un Kurzemes tūrisma asociāciju no šī gada 20. līdz 22. oktobrim piedalās tūrisma izstādē “Seniori”. Izstādes apmeklētājiem Latvijas nacionālajā stendā būs iespējams iegūt informāciju gan par atpūtas iespējām Latvijā, gan iepazīt konkrētus reģionu piedāvājumus. 

No šī gada 20. līdz 22. oktobrim Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiek izstāde “Seniori”, kas ir viena no nozīmīgākajām izstādēm Skandināvijā un kuras galvenā mērķauditorija ir seniori. 2014.gadā izstādē “Seniori” piedalījās 208 dalībnieki no dažādām valstīm un to apmeklēja 12162 apmeklētāji.

Stabili finanšu ienākumi un aktīvs dzīvesveids ir galvenie raksturojošie elementi, kas arvien vairāk palielina senioru vēlmi ceļot. Vēlme ceļot izteikti ir vērojama ārzemju senioriem, kuri ir aktīvi, dodas garās pastaigās, vēro dabu un labprāt bauda vietējo produkciju un kultūru. Kvalitatīvs kultūras tūrisma piedāvājums, svaigs gaiss un tīra vide ir galvenie priekšnosacījumi, kāpēc pēdējos gados savos ceļojumu plānos ārzemju tūristi iekļauj arī Latviju.

 

Izstādes “Seniori” apmeklētājiem Latvijas nacionālajā tūrisma stendā šogad būs iespējams iegūt informāciju gan par daudzveidīgām atpūtas iespējām Latvijā, gan par skaistākajām Zemgales reģiona pilīm, atpūtas iespējām svaigā gaisā un reģiona pilsētu piedāvājumiem. Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu izstādē “Seniori” nodrošinās Zemgales tūrisma asociācija.

 

2015. gada novembra beigās Zemgales tūrisma asociācija sadarbībā ar Zemgales reģiona pašvaldībām Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies arī izstādē TT Warsaw” Polijā.

 

Informāciju sagatavoja

Zemgales tūrisma asociācija

Komentārs par rakstu: Zemgales pārstāvji piedalās tūrisma izstādē “SENIOR” Zviedrijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!