Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziepniekkalnā notiks Ķirbju balle

29.10.2015

Sestdien, 31.oktobrī, Ziepniekkalnā, Valdeķu setā pie 19.trolejbusa galapunkta notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš ar izklaides programmu ģimenei “Ķirbju balle”.

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji”, aicina šo sestdien, 31.oktobrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00 apmeklēt mājražotāju, zemnieku, amatnieku un mazo ražotāju tirdziņu Ziepniekkalnā, Valdeķu sētā, bruģētajā laukumā pie 19.trolejbusa galapunkta.

 

Būs iespējams satapt vairāk kā 35 tirgotājus no tuviem un tāliem novadiem, spēlēt lielās galda spēles un piedalīties radošajās darbnīcās.

 

No Pierīgas saimniecībām tiks atvesti vairāk kā 50 kilogrami lielu un mazu ķirbju, kurus varēs ne vien apskatīt un iegādāties, bet no tiem arī izveidot ķirbju tēlus. Visas dienas garumā būs iespējams izveidot dažādas figūras un tēlus, piemēram, bērniem būs iespēja izgrebt ķirbju sejas helovīnam, kuras būs iespējams pēc tam ņemt līdz uz mājām.

 

Rīkots pēc apmeklētāju un dalībnieku pieprasījuma, šis būs jau otrais biedrības rīkotais tirdziņš Valdeķu sētā, Ziepniekkalnā. Organizatori cer, ka šādi pasākumi varētu kļūt par lielisku tradīciju un ienest zaļo dzīvesveidu un ģimeniskas atpūtas iespējas tepat, Rīgas mikrorajonos.

 

Papildinformācija:

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

Valdes Priekšsēdētājs

Komentārs par rakstu: Ziepniekkalnā notiks Ķirbju balle

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!