Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sākusies trešā LATVIABEERFEST 2016 diena!

27.05.2016

Lieliski laikapstākļi, smaidīgi un dzīvespriecīgi dalībnieki, plašs alus sortiments, dažādi našķi, lieliski rokdarbi, vīni un pat šmakofka gaida baudītājus Vērmanes dārzā. 

Šogad festivāla jaunums ir BEERFM.LV, kas visas dienas garumā tiešajā ēterā raida notiekošo no LATVIABEERFEST. Ufo un viņa komanda vienmēr atradīs atraktīvu veidu kā klausītājus informēt par visu interesantu, kas šeit notiek. Tātad, līdz 29. maijam internetā klausieties beerfm.lv un Jūs uzzināsiet visu kas notiek Alus festivālā un ne tikai!

 

Šodien, LATVIABEERFEST 2016, kā jau piektdienas vakaram pienākas, būs piesātināts ar dažādiem notikumiem – “Miss LATVIABEERFEST2016”, “Tetovējumu karalis”, “Studentu karaoke”!  Vērmanes dārzā sapulcējušos, priecēs lieliskā un populārā grupa “Laptai” no Lietuvas, vakarā tik vēl jestrākos dejas ritmos liks griezties atraktīvie “Dvinskas muzikanti”.

 

Sestdien apmeklētāju vērtējumam – “Miss LATVIABEERFEST2016” fināls, spēka vīru vilkšanas konkurss. Par muziālo noformējumu rūpēsies Ufo Beerfm.lv studijā, dzīvajā uzstāsies “Russian Kalbussian” no Krievijas, mūsu pašu lieliskie puiši no “Karakuma” un rokgrupa “Wild Detroit Gang”, vakara noslēgumā “Studentu karaoke”.

Svētdien LATVIABEERFEST2016 meklēs „Lielāko LATVIABEERFEST2016 alus vēderu”, uzstāsies ielu vingrotāji „Street warriors”. Grupas „Homeopāti.lv”, „Laimas muzikanti” un, kā jau ierasts, muzikālo programmu un atrakcijas nodrošinās LATVIABEERFEST2016 radio BEERFM.lv kolektīvs. Nāc un baudi!

 

Rīgas tradicionālais alus festivāls "Latviabeerfest" ir sācies un notiks vēl līdz 29.maijam, to rīko biedrība "Alus brālība". Pērn festivāls pirmo reizi ierakstīts Eiropas alus festivālu kartē, līdz ar to ievērojami paplašinot festivāla apmeklētāju loku.

 

Festivāla laikā, kas reizē ir arī lielākā alus izstāde Baltijas reģionā, plānots pulcēt vēl lielāku skaitu aldaru ar zināmām alus šķirnēm no Latvijas, kā arī tiek aicināti ārvalstu aldari. Tiek plānoti dažādi jaunumi festivāla apmeklētājiem. Īpaša vieta festivāla teritorijā tiks atvēlēta Latvijas un Baltijas mājražotāju degustācijām. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

 

"Latviabeerfest" laikā interesentiem tika piedāvātas vairāk nekā 160 dažādu zīmolu alus šķirnes. Festivālā bija aicinātas piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas alus ražotnes, viesi no Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm.

Komentārs par rakstu: Sākusies trešā LATVIABEERFEST 2016 diena!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!