Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karostas cietums saņēmis ceļotāju portāla TriPAdvisor kvalitātes sertifikātu 2016

09.06.2016

Karostas cietuma kolektīvs šodien saņēmis ziņu, ka Karostas cietums novērtēts ar ceļotāju portāla TripAdvisor kvalitātes sertifikātu 2016 TRIPADVISOR CERTIFICATE OF EXCELLENCE, kas apliecina, ka pēdējā gada laikā cietums ir saņēmis visvairāk pozitīvu atsauksmju no ceļotājiem. Sertifikāts apliecina pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

TripAdvisor kvalitātes sertifikātu izsniedz visā pasaulē naktsmītnēm, ēdināšanas iestādēm, apskates un izklaides vietām, kas nodrošina apmeklētājiem augstu pakalpojumu kvalitāti, Galvenais vērtēšanas kritērijs ir ceļotāju atsauksmes.

 

TripAdvisor ir pasaules lielākais ceļotāju portāls, kas palīdz ceļotājiem izvēlēties galamērķus, rezervēt ceļojumus un saņemt ieteikumus no miljoniem citu ceļotāju. TripAdvisor interneta vietnes apmeklē 340 miljoni unikālo apmeklētāju mēnesī. Ceļotāji  TripAdvisor portālos atstāj 350 miljonus atsauksmju mēnesī.

 

Atgādinām, ka svētdien Karostas cietumā sāksies Jāņa Streiča 80. jubilejai veltītās kino pēcpusdienas. Šo svētdien, 12. Jūnijā, pl.16:00 cietuma bufetē tiks demonstrēta filma “Cilvēka bērns”. Ieejas maksa uz kino seansiem būs 1 eiro. Ieejas maksā ietilpst arī bezmaksas bezalkaholiskais dzēriens (kafija, tēja, sula).

 

Monta Krafte

Karostas glābšanas biedrības valdes locekle

Komentārs par rakstu: Karostas cietums saņēmis ceļotāju portāla TriPAdvisor kvalitātes sertifikātu 2016

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!