Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

16.06.2016

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas, Tv šovu aizkulises, pikantērijas un skandāli lauku sētā  – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kurai šobrīd gatavojas Latvijā pazīstami aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš un Imants Strads.

Mēģinājumu procesā aktieri devās uz īstu lauku sētu pie saimnieces Daces un fermas īpašnieka Jāņa, lai, lomu stiprināšanas nolūkos, iejustos saimnieka un saimnieces ādā. Saimnieka lomas atveidotāji Imants un Aldis uzreiz ķērās pie saimnieces traktora iedarbināšanas, lai izvizinātu visu izrādes komandu. Madara un Līga, kuras izrādē spēlē šova dalībnieces, šķūņaugšā izbaudīja pērnā siena putekļus, bet pilsēnieku lomu atveidotājiem Ģirtam, Dacei un Daigai īsts pārbaudījums bija brišana pa kūtsmēsliem un govju barošana.

 

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” no 8. jūlija būs skatāma Latvijas brīvdabas estrādēs: 8. jūlijā Kuldīgā, 9. jūlijā Tukumā, 15. jūlijā Saldū, 17. jūlijā Liepājā, 23. jūlijā Alūksnē, 24. jūlijā Bauskā, 29. jūlijā Jēkabpilī, 31. jūlijā Saulkrastos, 4. augustā Rīgā.

 

Biļetes jau tagad var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un kultūras centru kasēs.

 

Par Izrāžu apvienību “Pannas Teātris”

 

 Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

Komentārs par rakstu: Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!