Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina piedalīties “Ghetto Quest” – šīs vasaras loģikas un azarta izaicinājumu maratonā

21.06.2016

Latvijā lielākā jauniešu ielu kultūras un sporta kustība Ghetto Games kopā ar astoņām dažādām kvestu istabām – “Amnesia”, “Exit Key”, “Exitoria”, “Get Out”, “Lost Quest”, “My Escape”, “Exitmania” un “NoGame”, šovasar pirmo reizi organizē kvest (quest) istabu izaicinājumu. Visi interesenti tiek aicināti piedalīties piedzīvojumu un azarta pilnā maratonā.  

Līdz 20. augustam komandas tiek aicinātas piedalīties “Ghetto Quest” un, izejot visas 8 istabas, komanda ar ātrāko vidējo laiku tiks pie lidojuma ar paraplānu no adrenalins.lv. Uzvarētāji tiks paziņoti 25. augustā, Ghetto Superfinālu laikā, Grīziņkalnā. Komandām, kuras piedalās “Ghetto Quest” izaicinājumā, saņem īpašu cenu visas istabās – 25 eiro no komandas!

 

Pieteikšanās un rezervācija: www.ghetto.lv/quest/  un www.ghettoquest.lv

 

Kvest istabas ir jauns brīvā laika pavadīšanas veids, kur komandai, nonākot slēgtā telpā, 60 minūšu laikā ir jāizkļūst ārā no istabas, atrisinot vairākus loģiskos uzdevumus un mīklas.  

 

Ghetto Games astoņu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs, iesaistot ap 150 000 dalībnieku un sekotāju no visas Latvijas.

 

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Komentārs par rakstu: Aicina piedalīties “Ghetto Quest” – šīs vasaras loģikas un azarta izaicinājumu maratonā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!