Piektdiena, 21. Jūnijs, 2024
Monvīds, Egita, Emīls
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dundagas parka estrādē notiks koncerts „Tu un es”

27.06.2016

3.jūlijā plkst. 16:00 Dundagas parka estrādē notiks koncerts „Tu un es”, tie būs svētki, kuri vienos absolūti visus, koncertā piedalīsies desmitiem talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji un populāri Latvijas mūziķi, kā arī instrumentālā grupa. 

Satikšanās gaidāma koncertprogrammā, kurā skanēs populāras latviešu komponistu dziesmas, tās izpildīs 50 jaunie Latvijas talanti, ar kuriem jaunizveidoto koncertprogrammu „Tu un es” izdziedās Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Aija Vītoliņa (Amber), Alex no grupas Opus Pro, kura šogad svin savu 30 gadu jubileju un citi viesi, koncerts notiks dzīvajā izpildījumā – kopā ar pavadošo mūziķu grupu Kristapa Krievkalna un Kaspara Ansona vadībā. Koncerts tiek veidots no jauna, tas būs unikāls ar to, ka izskanēs tikai vienu reizi un tikai Dundagā, ar nosaukumu „Tu un es”. Pateicoties daudzveidīgajam mākslinieku sastāvam, koncerts būs interesants ikvienam Dundagas iedzīvotājas un tās viesim.

 

Koncerta muzikālā vadītāja ir pati Aija Andrejeva, kas veido koncerta programmu un māksliniecisko noformējumu, savukārt Ieva Kerēvica un Madara Celma ir koncerta vokālie konsultanti, koncerta horeogrāfiju veido Liene Grava, koncerts ir paredzēts visai ģimenei, tie būs svētki Dundagas parkā, pirms un pēc koncerta visi skatītāji varēs mieloties ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

 

„Tu un Es! Koncerta nosaukums ietver sevī arī koncerta ideju. Galvenais ir mīlestība uz mūziku, un tās mums netrūkst, visas emocijas, radošā sadarbība kopā ar visiem koncerta dalībniekiem būs redzama svētdien, 3.jūlijā brīnišķīgajā Dundagas parka estrādē. Koncerta programmā iekļautas manas jau 11 gadu laikā sastrādātās dziesmas „Tu un es”, „Dziesma pustumsā”, „Flomasteri”, Kafijas krūze””, „Lelle”, „Soļi” u.c., uz tikšanos mūzikas svētkos Dundagā” tā viena no koncerta dalībniecēm, koncerta mākslinieciskās vadītāja Aija Andrejeva.

 

 

Biļetes iepriekšpārdošanā Dundagas pilī.

Bērniem un pensionāriem 5 eiro, pārējiem 7 eiro, pasākuma dienā 10 eiro.

Aicinām biļetes iegādāties laicīgi – tas ir lētāk un izdevīgāk, tuvojoties pasākumam biļetes var palikt dārgākas. Biļetes var rezervēt pa tālruni: 22021270 vai e-pastu: smaida@dundaga.lv

 

 

Papildus informācija:

Koncerta producents

Sandis Mohovikovs

Komentārs par rakstu: Dundagas parka estrādē notiks koncerts „Tu un es”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!