Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

“Alu gājējs - labumu meklētājs” Līgatnē 2016

29.06.2016

9. jūlijā jau piekto gadu pēc kārtas Līgatnes takās notiks komandu orientēšanās un izklaides spēle ALU GĀJĒJS 2016. Līgatne ir unikāla vieta Latvijā, jo tieši šeit pilsētas centrā slejas klintis un tikai 7.4km2 lielā pilsētas teritorijā atrodas vairāki simti alu pagrabi, katrs ar savu stāstu.

Šajā gadā spēles dalībniekiem ir iespēja vairāk uzzināt par alu pagrabos turētajiem labumiem.

Komandas sacentīsies pielietojot visas zināmās un pieejamās maņas, lai gūtu sev vislielāko labumu. Kontrolpunkti būs ne tikai alās, klintīs un populāros tūrisma objektos, bet arī mazpazīstamās, nezināmās un pat aizmirstās Līgatnes un tās novada vietās. Šī gada pievienotais labums katras komandas dalības maksai – 0,5 kg tikai Latvijas ogas vai augļi, kas sacensību laikā tiks pārvērsti par Līgatnes alu gājeja atmiņu zapti.

Papildus ierastajam Lielajam un Mazajam alu gājējam, šogad aicinām piedalīties arī velo ceļotājus jaunizveidotā maršrutā “Velo alu gājējs”.

 

MARŠRUTI / STARTS / FINIŠS:

  • Jaunums! ,,Velo alu gājējs” (~25km) paredzēts komandām (1-7 cilvēki) ar velosipēdiem, kontrolpunkti izvietoti pilsētas centrā un 5km rādiusā ap to. Vērtējums – pēc apmeklēto vietu un iegūto punktu skaita. Starts 11:00-13:00
  • „Lielais alu gājējs” (~65km) paredzēts komandām (1-7 cilvēki) ar automašīnām, kontrolpunkti izvietoti visa novada teritorijā. Vērtējums - pēc apmeklēto vietu un iegūto punktu skaita. Starts 11:00-13:00
  • „Mazais alu gājējs” (~4km) paredzēts kājām gājēju komandām (1-7 cilvēki) pilsētas centra teritorijā uz laiku. Sevišķi gaidītas ģimenes ar bērniem. Starts 12:00-14:00

Reģistrācija un starts pie Līgatnes tūrisma informācijas centra Līgatnē, Spriņģu ielā 2 no plkst.11:00 (atkarībā  no izvēlētās distances), finišs līdz plkst. 16:00 , apbalvošana plkst. 17:00 pilsētas estrādē.

 

Ieteicamie līdzņemamie rekvizīti:

  • 0.5 kg Latvijas ogas vai augļi
  • komandas nosaukums un noformējums
  • fotoaparāts vai mobilais telefons ar iebūvētu fotokameru
  • attiecīgi maršrutam – ērti apavi, auto vai velosipēds
  • uz ugunskura gatavojami labumi
  • labs garastāvoklis

Pie pilsētas estrādes esošā ugunskura vieta tiks atvēlēta pašu dalībnieku kulinārajām izpausmēm.  Visi dalībnieki varēs baudīt Līgatnes alu pagrabu labumu zupu.

 

Tiem, kas jau zin cik aizraujošs un ieguvumu vērts ir Līgatnes alu gājējs, kā arī tiem, kas plāno laicīgi, aicinām pieteikties dalībai līdz 28. jūnijam. Piesakieties rakstot e-pastu vai zvanot un saņemiet 30% atlaidi!

Atlaide 30% paredzēta arī Līgatnieša kartes un, “Līgatnes alu gājējs” kupona* īpašniekiem.

Informācija un pieteikšanās pa tel.64153169, 29189707, e-pasts: info@visitligatne.lv

*Kuponus var iegūt Līgatnes novada tūrisma objektos; Līgatnes, Cēsu, Amatas, Pārgaujas un Siguldas TIC

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Roķe, Līgatnes novada TIC konsultante

Komentārs par rakstu: “Alu gājējs - labumu meklētājs” Līgatnē 2016

Justis
24.07.2016 22:07:20
In the comitpcaled world we live in, it's good to find simple solutions. http://bgxqrb.com [url=http://xlurwmpvm.com]xlurwmpvm[/url] [link=http://seotcck.com]seotcck[/link]
Jaydee
24.07.2016 15:57:19
I might be <a href="http://rmwgmcwn.com">bentaig</a> a dead horse, but thank you for posting this!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!