Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Noslēdzies Tūrisma rallijs Alūksnes piedzīvojums 2016

21.07.2016

Sestdien, 16. Jūlijā Alūksnes pusē notika tūrisma biedrības Atputasbazes.lv  sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību rīkotais tūrisma rallijs ‘’Alūksnes piedzīvojums’’. 

Tajā piedalījās 189 ekipāžas ar 689 dalībniekiem no visas Latvijas, tajā skaitā 94 bērni līdz 12 gadiem. Šoreiz bija arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Dalībnieki apciemoja Jaunlaiceni, Veclaiceni, Ilzeni, Pededzi, Beju, Jaunannu un vēl citas vietas, kopumā apmeklējot 34 interesantus objektus. 25 no tiem bija kontrolpunkti, kuros katrai komandai bija jāveic kāds atraktīvs, radošs vai izzinošs uzdevums. Tāpat punktu krājumu varēja papildināt ‘’Kurzemes Gaļsaimnieka’’ degustācijā un piedalīties Latvijas Naftas loterijā. Kopumā iegūtie punkti tika summēti un noteikti uzvarētāji. Veicināšanas balvas saņēma ne tikai ātrākie, bet arī atraktīvākie, erudītākie, izdomas bagātākie un vienkārši veiksmīgie.

 

 

Uzvarētāji šoreiz ir komanda ‘’Zirga buča’’ ar starta Nr. 70 no Siguldas, kuri saņēma balvā Bridgestone riepu komplektu 300 eiro vērtībā no Bridgestone Baltics.Otro vietu ieguva komanda Nr. 36 „Divas skudras” no Jelgavas ,kura ieguva balvu no tūrisma biedrības AtpūtasBāzes.lv 200 eur  Bet trešo vietu ieguva komanda  Nr. 107 „4B no V” no Valmiermuižas

 

Paldies Alūksnes novada iedzīvotājiem par viesmīlību! Saņemto sirsnību tūrisma rallija dalībnieki novērtējuši ar vislabākajām atsauksmēm. Tūrisma portāls atputasbazes.lv saka lielu paldies visiem dalībniekiem: gan novada ļaudīm, gan iesācējiem, gan mūsu ilggadējiem draugiem un domubiedriem. Vai nav brīnišķīgi apceļot un iepazīt savu skaisto zemi? Prieks gan organizētājiem, gan pašiem dalībniekiem par izdomu, skaistajiem tērpiem, interesantajiem auto noformējumiem, atjautīgajiem nosaukumiem un labo garastāvokli.

 

Paldies pasākuma labvēļiem par skaistajām balvām! Īpašu atzinību  atputasbazes.lv  izsaka Alūksnes novada pašvaldībai un Alūksnes novada tūrisma informācijas centra komandai par sadarbību un doto iespēju iepazīt skaisto, sakopto Alūksnes pilsētu un novadu ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī zinātkārajiem Latvijas apceļotājiem.

 

Uz tikšanos nākamajos tūrisma rallijos!

Komentārs par rakstu: Noslēdzies Tūrisma rallijs Alūksnes piedzīvojums 2016

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!