Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Zināšanu gadatirgus Pokaiņos

12.09.2016

17.09. no plkst. 11:00-16:00 LVM Pokaiņu mežā jau trešo gadu risināsies ikgadējais Zināšanu gadatirgus.  Tas iesākās 2015. gadā, iedvesmojoties no I.Vīka grāmatas “Mūsu dižā senatne”, kur I. Vīks apraksta Pokaiņus, kā senu zināšanu centru, uz kuru pēc padoma nākuši cilvēki no malu malām.  Latvija esot bijusi viedo zeme, un tieši Pokaiņos viedie pulcējušies un dalījusies zināšanās.  Kā ir bijis, mēs nezinām, bet viedums ir vērtība pēc kuras jātiecas ikvienam. Tāpēc arī šogad rudenīgajā Pokaiņu mežā kopā pulcēsim dažādus praktiķus, meistarus, pasniedzējus, kuri dalīsies savās zināšanās  - par pašizziņu, apzinātību, veselību, dažādiem terapiju veidiem un daudz ko citu. 

Ikvienam būs iespēja ieklausīties, runāties un domāt līdzi – veidot savu viedokli. Varēs izmēģināt praktiskas lietas, piemēram drāmas terapiju ar Evu Tabori, mūzikas terapiju ar Anželu Beļsku, būs iespēja gremdēties Dainu meditācijā ar Inesi Kozuliņu, biedrības “Viedums” vadītājs Voldis Prancāns lasīs lekciju par “Dzīves misiju” un konsultēs, Baltijas astroloģijas skolas direktors Valērijs Babajevs krievu valodā lasīs lekciju par Latvijas svētvietām un cilvēka saistību ar kosmosu, būs iespēja satikt dažādus astrologus un konsultēties. Tautas lietišķā studija “Avots” izrādīs jostu aušanu un adījumu rakstu burvību, Daina Pettere iepazīstinās ar Latvijas māla pārvērtībām;
vērpēja Irēna Bergmane rādīs ceļu no aitas vilnas līdz dzijai;
Vija Šubina ar kolēģēm ievedīs adījumu rakstu burvībā Daina Pettere iepazīstinās ar Latvijas māla pārvērtībām;
vērpēja Irēna Bergmane rādīs ceļu no aitas vilnas līdz dzijai;
Vija Šubina ar kolēģēm ievedīs adījumu rakstu burvībāiepazīstinās ar māla pārvērtībām un parādīs kā no vilnas top dzija. Radošās iniciatīvas centrs “Mansards” un ceļotājs Edijs Šplīts savā meža kabinetā Pie sevis nojumē, būs iespēja uzspēlēt mūzikas instrumentus Zvnagas, patējot un parunāties par dzīvi.aicinās uzspēlēt zvangas un parunāties par dzīvi, Normunds Astra vadīs satsanga nodarbību, Toms Krese runās par apzinātību, herbalists Juris Bušs iepazīstinās ar ārstniecības augiem, varēs iegādāties dažādus augu uzlējumus, savukārt apvienība “Dvēseles telpa” piedāvās krāsu terapiju, mūzikas terapiju, iepazīstinās ar Maiju kalendāru un astroloģiju. Astroloģe Guna Kārkliņa stāstīs par minerālu valstību un mēness ietekmi, zinību skoliņa “Jūties labi!” būs sagatavojusi jaunumus bērniem, piramīdu meistars Kristaps Deģis stāstīs par savu pieredzi ar piramīdām un to gatavošanu, studija “Alfa” jums piedāvās Stendiņā varēs iegādāties pašu veidotas eko sojas vaska sveces ar Rūnu formulām, un Baltu zīmēm. Dziedošos traukus, vēja zvanus, koshi vēja zvanus, tinkšas, čakrafonus.

 


Dažādus dabīgos kristālus, un citas mīļas lietasdziedošos traukus, vēja zvanus un čakrafonus, varēsiet iepazīties ar Ho’oponopono metodi, satikt astropsihologu Mahesh, izmēģināt vibroakustisko slotiņu masāžu vai sejas masāžu pie pirts meistariem “Miesai un garam”, trenera Mārtiņa Kronberga vadībā izmēģināt  I Liq Chuan, uzzināt, kā rodas spēka bungas un iegādāt savas bungas pie Šambung meistariem Laura un Arnitas,  iegādāties grāmatas, rotas, dabīgos akmeņus u.c.  

Par siltu maltīti parūpēsies Brešu virtuve. Pasākums sāksies plkst. 11:00 ar nelielu Uguns rituālu un beigsies plkst. 16:00 ar spēcinošu rudens saulgriežu Uguns rituālu, kurus vadīs Māra Brante.

 

Ieejas maksa ar LVM Pokaiņu meža biļetēm: 2.00 eur pieaugušajiem, 1.70 eur skolēniem, studentiem, pensionāriem. Konsultācijas un lekcijas pasākumā par ziedojumiem.

No Rīgas un atpakaļ uz Pokaiņu meža zināšanu gadatirgu kursēs autobuss, par brīvām vietām interesēties pa tālr. 26472202.

Pasākuma programma ar lekciju laikiem https://www.facebook.com/Pokainumezs/

LVM Pokaiņu meža informācijas centrs, tālr. 26392564;  www.mammadaba.lv

 

Komentārs par rakstu: Zināšanu gadatirgus Pokaiņos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!