Ceturtdiena, 20. Jūnijs, 2024
Rasa, Rasma, Maira
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES 2016” aicina uz koncertu BĒRNIEM

17.10.2016

Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES 2016” aicina uz koncertu BĒRNIEM, kas 23. oktobrī plkst. 12.00 notiks Rīgas Kongresu namā.  Koncerta programmu veido daudzveidīgi priekšnesumi, kuros piedalās bērnu vokālie ansambļi, pazīstami dziedātāji, dziedošās ģimenes, kā arī deju studijas dalībnieki, informē “BILŽU BIROJS”.

Koncerts bērniem “BILŽU” programmā tika iekļauts jau 1992. gadā, un ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu. Tā 1992. gadā ar Helvija Stengrēvica dziesmu “Ticot, mīlot un gaidot” festivālā pirmo reizi uzstājās viens no Latvijas zināmākajiem bērnu ansambļiem – “Dzeguzīte”. Šogad “BILŽU” koncertā BĒRNIEM “Dzeguzīte” muzicēs kopā ar Normundu Rutuli, izpildot vienu Raimonda Paula un vienu Jāņa Stībeļa dziesmu.

 

“Manuprāt, programmas daudzveidība “BILŽU” koncertos ir tas, ko visvairāk novērtē festivāla apmeklētāji. Cilvēkiem ir interesanti!  Kur gan vēl vienkopus var dzirdēt tik daudz mākslinieku un tik plašu repertuāru?!” pauž ansambļa vadītāja Zigda Martinsone.

“Tādā milzīgā zālēs, kāda ir Rīgas kongresu namam, koncerti bērniem bieži nenotiek. Varētu teikt, ka bērniem šī ir pirmā rokkoncerta pieredze! Šogad “Knīpas un Knauķi” priecēs klausītājus ar divām jaunām Renāra Kaupera dziesmām – “Lietusbikses” ar Ineses Zanderes vārdiem un “Mazais Žanis” ar Morisa Karēma vārdiem no programmas, ko Renārs Kaupers sarakstījis īpaši “Knīpām un Knauķiem”,” pārdomās dalās ansambļa vadītāja Edīte Putniņa. Zīmīgi, ka “Knīpas un Knauķi” pirmo reizi “BILDĒS” uzstājās 1996. gadā kopā ar komponistu Jāni Lūsēnu.

 

Koncerta programmu bagātinās arī stepa deju studijas “Top Tap Company” priekšnesums, kurā jaunie dejotāji izdejos svingu un rokenrolu. “Steps vairāk ir mūzikas instruments – perkusiju mākslas žanrs nekā deja. Stepā ķermenis ne vien kustās, bet ar kājām tiek izsists ritms, šādi iekrāsojot melodiju dažādās nokrāsās,” stāsta studijas vadītājs Māris Pūris.

Aizrautīgi saspēlējušies “BILDES 2016” mūziķu un viņu bērnu koncertā, uz skatuves kāps “Jaunā Jāņu Orķestra” dalībnieki Juris Kaukulis ar bērniem Rūtu un Martu un Indris Orubs ar dēlu Arti un mazdēlu Danielu. Mūziķi “BILŽU” koncertiem gatavojas kopā, izbaudot spēlēšanas prieku un brīvību.

 

““BILŽU” bērnu koncertam ir plaša auditorija. Tā kā uz skatuves uzstājas bērni, uz koncertu nāk viņu ģimenes, radinieki. Šajā koncertā vienmēr ir laba un sirsnīga gaisotne,” saka Juris Kaukulis.

“BILŽU” koncertu BĒRNIEM vadīs Igeta Gaiķe un “Nacionālie varoņi”.

 

 

Koncertā uzstāsies:

“Dzeguzīte” & Normunds Rutulis, “Knīpas un Knauķi”, Vokālā studija “Rasa” & Nikolajs Puzikovs, Podziņas, Liene Šomase ar meitu Gabrielu, “Tev un man” & Miks Dukurs un Edmunds Rasmanis, “Vējā”, “Tu un es”, Stepa dejas studija “Top Tap Company”, “Iecavas zebras” un “Iecavas zvirbulīši”, “Ķengaraga ķengurīši”, “Kolibri”, Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studija, Deju skolas “Dzirnas” mazie dejotāji, “Pingvīns un Zebras jaunkundze”, Kaukuļu un Orubu ģimenes, Īļu ģimene, “Poppy” u.c.

 

Starpbrīdī visi koncerta apmeklētāji tiks cienāti ar garšīgo saldējumu no Food Union!

Festivāla ietvaros Rīgas Kongresu namā notiks „JAUNO GRUPU un BILŽU VETERĀNU kopprojektu koncerts” (22. oktobrī) un „BILŽU VETERĀNU koncerts” (23. oktobrī).

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/organizers/118

Pieteikumi kolektīvajiem apmeklējumiem un informācija par koncertiem – “BILŽU BIROJĀ” pa tālr. 29282866 un www.bildes.lv, kā arī bildes@bildes.lv

Komentārs par rakstu: Mūzikas un mākslas festivāls “BILDES 2016” aicina uz koncertu BĒRNIEM

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!