Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tematiskais tūrisma vakars “Piparmētru vilinājums”

16.11.2016

Ceturtdien, 24.novembrī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Piparmētru vilinājums”. Vakara viešņa būs Zemgales lauku sētas saimniece un televīzijas šova “Īstās Latvju saimnieces” dalībniece Lolita Duge, kas stāstīs par dalību televīzijas šovā un savu vaļas prieku - piparmētru audzēšanu- , kā arī vakara dalībnieki varēs baudīt dažādu šķirņu piparmētru tējas.

Patriotu mēneša tematiskā tūrisma vakara dalībnieki stāstos varēs ceļot tepat pa Zemgali un nokļūt Jelgavas novada Vilces pagasta saimnieces Lolitas Duges piparmētru pasaulē. Lolita savā saimniecībā audzē vairāk nekā 20 dažādu šķirņu piparmētras un Zemgales apceļotājus aicina paviesoties “Piparmētru namiņā”, kur var nobaudīt dažādu šķirņu piparmētru tējas un uzzināt, kādu produktu ražošanā var izmantot šos aromātiskos augus.

 

Tūrisma vakarā būs iespējams uzzināt, kā Lolita pievērsusies piparmētru audzēšanai, kā radušās idejas par piparmētru pulvera, ziepju, cepumu un citu produktu ražošanu. Viens no šī gada lielākajiem izaicinājumiem Lolitai bija dalība televīzijas šovā “Īstās Latvju saimnieces”, kur saimniece pārstāvēja Zemgales novadu. Vakara gaitā Lolita rādīs gan fotogrāfijas, gan arī atklās stāstus par dalību šovā. Vakara dalībnieki varēs arī nedaudz iejusties “Piparmētru namiņa” atmosfērā, baudot aromātiskās piparmētru tējas.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Piparmētru vilinājums” notiks 24.novembrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa – 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem – bez maksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Tematiskais tūrisma vakars “Piparmētru vilinājums”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!