Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Baha un Stravinska mūzika Rundāles pilī

09.02.2017

Turpinoties Rundāles pils muzeja (RPM) un Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) sadarbībai, 25. februārī Rundāles pils Baltajā zālē notiks koncerts, kurā skanēs Baha un Stravinska mūzika. Koncerta sākums – pulksten 17:00. 

Koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” ietvaros 25. februārī Luca Kēlera vadībā tiks atskaņota Baha un Stravinska mūzika – gan Johana Sebastiana Baha “Trešā orķestra svīta’’, “Koncerts divām vijolēm’’ un “Trešais Brandenburgas koncerts’’, gan Stravinska svīta no baleta “Pulčinella’’. Solistes – orķestra virtuozākās vijolnieces Ilze Zariņa un Līga Baltābola.

 

Kā stāsta Līga Baltābola, koncerta apmeklētājus gaida izcils muzikāls piedzīvojums. “Abu solo vijoļu partijas ir tiešām līdzvērtīgas, tās veido aizraujošu, saskanīgu divu instrumentu dialogu,’’ stāsta māksliniece. “Ar lielu nepacietību gaidu šo krāšņo programmu, īpaši tāpēc, ka mūsu orķestris Luca Kēlera vadībā baroka mūziku vēl nav atskaņojis. Tas noteikti būs ārkārtīgi interesants, muzikāli bagātinošs process! Vērojot Maestro darbu, kurā ikvienam frāzējumam, štriham un pauzei ir argumentēts pamatojums, nav šaubu, ka mūs gaida īpašs koncerts.’’

 

Koncertcikls “Liepājas skaņas Rundāles pilī’’ sākās 2014. gadā, kad RPM un LSO noslēdza sadarbības līgumu uz 10 gadiem. Līguma pamatmērķis ir nodrošināt savstarpējo sadarbību un atjaunot vēsturisko regulāras koncertdzīves tradīciju Rundāles pilī, stiprināt kultūras saiknes starp Liepāju un Rundāli.

Biļetes uz LSO rīkotajiem koncertiem pieejamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv, kā arī stundu pirms koncerta tā norises vietā. Plašāka informācija atrodama www.liepajassimfoniskais.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Kusiņa,

RPM sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Komentārs par rakstu: Baha un Stravinska mūzika Rundāles pilī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!