Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ģimenes diena „Dinozauri” Dabas muzejā

22.02.2017

Šī mēneša pēdējā sestdienā, 25. februārī, laikā no 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā „Dinozauri”.

Dinozauri ir mugurkaulnieku apakštipa rāpuļu klases dzīvnieki, kuri dominēja uz Zemes aptuveni 160 miljonus gadu. Ģimenes dienā muzeja speciālistu vadībā bērni kopā ar vecākiem izzinās noslēpumaino dinozauru pasauli un noskaidros, kad uz zemes ir dzīvojuši dinozauri, cik lieli tie ir bijuši, kādi ir to tuvākie radinieki mūsdienās. Tāpat piedāvāsim meklēt atbildes arī uz citiem interesantiem jautājumiem, piemēram, vai dinozauri varētu atkal dzīvot uz mūsu planētas, vai tos ir iespējams klonēt no kādas saglabājušās šūnas un citus. Nodarbības dalībnieki varēs apskatīt vienlaicīgi ar dinozauriem dzīvojošo jūras ežu, milzu gliemju un citu seno jūru iemītnieku pārakmeņojumus jeb fosilijas.

 

Ģimenes diena ir tematisks pasākums, ko reizi mēnesī sagatavo un apmeklētājiem piedāvā Dabas muzeja speciālisti. Tas satura un aktivitāšu ziņā īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem, tomēr, laipni aicināti ir visi interesenti. Ģimenes dienu dalībniekiem tiek piešķirta sava dalībnieka pase, kurā visa gada garumā ir iespēja vākt zīmodziņus par aktīvu piedalīšanos. Sezonas noslēgumā maijā, sadarbībā ar Jāņa Rozes apgādu, tiks apbalvoti čaklākie pasākuma apmeklētāji.

 

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība pasākumā – ar muzeja ieejas biļetēm.

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

           

Informāciju sagatavoja:

Baiba Krustiņa

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

 

Komentārs par rakstu: Ģimenes diena „Dinozauri” Dabas muzejā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!