Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dalī pastaiga. Mūzikas un vīna vakars Ungurmuižā

01.03.2017

Gaidot pavasari, aicinām uz košu saviesīgu vakaru Ungurmuižā! 12.martā plkst. 17.00 ar koncertprogrammu "Dalī pastaiga" viesosies laikmetīgā džeza grupa "Ainavisti" sadarbībā ar stepa dejas grupu "Soul Tap". Vakaru papildinās Spānijas vīnu degustācija un kompānijas “Mediato” pārstāvju stāstījumi par vīnu.

Mūziķi:

Edgars Cīrulis – klavieres 

Svens Vilsons – ģitāra, vargāns 

Dita Belicka – vokāls 

Jānis Rubiks – bass 

Pauls Ķierpe – bungas 

Guna Kaše – steps 

Annija Ķesele – steps

 

 “Ainavisti” ir jaunās paaudzes laikmetīgā džeza grupa no Rīgas. 2016. gadā grupa izdevusi debijas albumu, kas ieguvis augstu vērtējumu mūzikas kritiķu aprindās. Grupas repertuārā ir tās dalībnieku, galvenokārt „Ainavistu” dibinātāja Edgara Cīruļa oriģinālkompozīcijas, kurās jūtama dažādu mūzikas stilu ietekme. Tajās savijas elementi no akadēmiskās mūzikas, džeza apakšstiliem – hārdbopa, modernā džeza, frīdžeza -, no pasaules mūzikas, etno mūzikas un pat no progresīvā roka. Katrs stils muzikālajās ainavās ienes jaunas krāsas un nianses. 2016. gadā „Ainavisti” sāka sadarbību ar stepa dejas duetu „Soul Tap”, izveidojot koncertprogrammu „Dalī pastaiga”, kurā mūzika tiek papildināta ar stepa dejas horeogrāfijām un improvizācijām. Steps tajā pilda muzikālu, ritma instrumenta funkciju, un vienlaikus darbojas kā vizuāli izklaidējošs elements. Tā ir Latvijā unikāla, starpdisciplināra sadarbība starp talantīgiem un radošiem jaunās paaudzes džeza mūziķiem un profesionālām stepa dejotājām. „Dalī pastaiga” lauž stereotipu par laikmetīgo džezu kā par mūziku, „pie kuras nav iespējams dejot” un izceļ stepa dejas muzikālo dabu.

Programmas pirmatskaņojums notika 2016.gada 21.decembrī LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, un, klausītāju labo atsauksmju uzmundrināti, jau šī gada aprīlī "Ainavisti" un "Soul Tap" dosies Eiropas koncerttūrē.

 

Biļetes 18,00 EUR nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs. Cenā iekļauta vīna degustācija un Ungurmuižas restorāna uzkodas pie vīna.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Malceniece

 

Komentārs par rakstu: Dalī pastaiga. Mūzikas un vīna vakars Ungurmuižā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!