Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

31. martā - akcija „Satiec savu meistaru!” Turaidā

24.03.2017

Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Turaidas kalēju Andri Ščeglovu akcijas “Satiec savu meistaru!” ietvaros 31.martā no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 aicina iepazīt seno Turaidas smēdi un kalēja arodu. Šajā dienā Turaidas smēdē interesentus gaidīs kalējs Andris Ščeglovs, lai sarunās par kalēja darbu dalītos savās prasmēs un zināšanās. 

Latvijā 167 vietās no 31. marta līdz 2. aprīlim notiks Latvijas Nacionālā kultūras centra sadarbībā ar kultūras mantojuma institūcijām un novadu pašvaldībām organizētā akcija “Satiec savu meistaru! 2017”, kurā jau devīto gadu tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji aicinās uz bezmaksas individuālām nodarbībām, atvērtām darbnīcām, paraugdemonstrējumiem, lekcijām, koncertiem, dančiem un kopīgu muzicēšanu.

 

Grupas vai klases lūdzam pieteikties dalībai akcijā Turaidā pa tālr. 26572142 vai e-pastu: anda.skuja@turaida-muzejs.lv līdz 30. martam. Īpaši aicinām skolēnu klases izmantot iespēju, lai iepazītu vīrišķīgo un neparasto amatu!

Anda Skuja
Turaidas muzejrezervāta Izglītojošā darba un komunikācijas daļas vadītāja
 

www.turaida-muzejs.lv

Komentārs par rakstu: 31. martā - akcija „Satiec savu meistaru!” Turaidā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!