Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piedalies spēlē “Saliec pāri Jelgavā” un laimē balvu

27.03.2017

Jelgavas reģionālā tūrisma centra izveidotās mājas lapas www.visit.jelgava.lv apmeklētāji aicināti iepazīt Jelgavas pilsētu interaktīvā spēlē “Saliec pāri Jelgavā”, iegūt mēneša ātrākā spēlētāja titulu un  laimēt balviņu Jelgavas apmeklējumam.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) 2016.gada nogalē izstrādājis jaunu mājas lapas www.visit.jelgava.lv versiju. Mājas lapā apkopota aktuālā informācija par Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, apkārtnes gidiem un ekskursiju piedāvājumiem, kā arī ēdināšanas, nakšņošanas un transporta pakalpojumiem. Tāpat mājas lapā ir iespējams lejupielādēt jaunākos JRTC izdotos tūrisma materiālus, var uzzināt informāciju par lielākajiem gada pasākumiem un aktuālās nedēļas pasākumiem. Sākuma lapā ir izcelti tūrisma piedāvājuma jaunumi un ziņas par jauniem apskates objektiem. Informācija mājas lapā ir pieejama latviešu valodā un trīs svešvalodās - angļu, krievu un lietuviešu valodās. Savukārt vietnes dizains pielāgots ērtai lietošanai no mobilajām ierīcēm.

 

2017.gada jaunums mājas lapā ir interaktīvā atmiņas spēle “Saliec pāri Jelgavā”. Mājas lapas sadaļā “Interaktīvā spēle” ikviens var pārbaudīt savu veiklību un sacensību garu, spēlējot atmiņas spēli un kļūstot par mēneša ātrāko spēlētāju. Spēles laikā ir jāatver 30 Jelgavas apskates vietu kartītes un jāatrod 15 objektu pāri. Jo ātrāk visi objekti atrasti, jo lielāka iespēja kļūt par mēneša ātrāko spēlētāju un laimēt balvu – ielūgumu divām personām Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa apmeklējumam.

 

Mājas lapas saturs tiek regulāri atjaunots un papildināts, lai ikviens Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada viesis ērti varētu iegūt nepieciešamo informāciju ceļojuma plānošanai.  Par tūrisma piedāvājuma aktualitātēm var uzzināt, arī sekojot Visit Jelgava profilam sociālajos tīklos Facebook, Instagram, Twitter un draugiem.lv. Ja rodas jautājumi par tūrisma iespējām, ikviens ir aicināts sazināties ar JRTC pa tālruni 63005447, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai apmeklēt tūrisma informācijas centru Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Komentārs par rakstu: Piedalies spēlē “Saliec pāri Jelgavā” un laimē balvu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!