Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sv. Trīsvienības baznīcas tornī sezonu atsāk tematiskie tūrisma vakari

25.09.2017

Ceturtdien, 28.septembrī, Pasaules tūrisma dienai veltīto pasākumu ietvaros, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Palau – tropiskā paradīze”, kura laikā varēs iepazīt Mikronēzijas salu valsti Palau.

 

Pirmā šī rudens tematiskā tūrisma vakara viešņa būs kaislīga ceļotāja, rīdziniece, Alīna Andrušaite, kura dalīsies iespaidos par Mikronēzijas salu valsti – Palau, kas atrodas Klusā okeāna rietumu daļā un ir populāra silto brīvdienu zeme Ķīnas, Taivānas, Japānas un Korejas tūristiem un niršanas entuziastiem. Palau slavena ar brīnišķīgu zemūdens pasauli un nosaukta par vienu no labākajām niršanas vietām pasaulē.

 

Ikviens šajā vakarā varēs uzzināt, kā Alīna gatavojās braucienam un baudīt lieliskas fotogrāfijas no Palau, klausoties stāstos par piedzīvoto, redzēto un iegūto. Alīna kopā ar vīru Jēkabu jau daudzus gadus meklē neparastas vietas ceļojumiem un pēcāk dalās iedvesmojošos stāstos iedvesmas blogā sapnumedniece.lv.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Palau – tropiskā paradīze” norisināsies ceturtdien, 28.septembrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruni 63005445 vai mājas lapā www.tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

 

 

 

Komentārs par rakstu: Sv. Trīsvienības baznīcas tornī sezonu atsāk tematiskie tūrisma vakari

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!