Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

9.decembrī Preiļos Ziemassvētku tirdziņš un citi svētku gaidīšanas pasākumi

04.12.2017

9.decembrī aicinām apmeklēt Latgales šarmanto mazpilsētu Preiļus, jo šajā dienā no plkst.13-17 pirmssvētku noskaņojumu radīs Ziemassvētku tirdziņš. Vietējie amatnieki un mājražotāji piedāvās iegādāties ar sirds siltumu gatavotas un izlolotas Ziemassvētku dāvaniņas saviem mīļajiem. Šajos svētkos aicināsim atbalstīt vietējo, Latvijā ražoto preci! Tirgotājiem vēl ir iespēja pieteikties, zvanot pa tālr. 26636243.

Tirdziņa laikā plkst.15 kopīgi iedegsim Ziemassvētku eglīti, lai radītu svētku gaidīšanas noskaņu un brīnumu sirdī! Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies Preiļu novada pašdarbības kolektīvi un izglītības iestāžu mazie mākslinieki.

 

Vakaru aicinām pavadīt Preiļu novada Kultūras centrā, kur plkst.17 notiks Preiļu novada skolotāju kora “Latgale” 45.dzimšanas dienas koncerts. Koris ir dibināts par godu Dziesmu svētku simtgadei 1972. gada decembrī, sapulcējoties skolotājiem un vietējai inteliģencei. Pirmā diriģente bija skolotāja Antoņina Mežinska, vēlāk kori vadījuši arī Santa Katrīna Oša, Jānis Teilāns, Edvīns Dziļums. Kopš 1993. gada kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslas fakultātes kordiriģēšanas katedras vadītājs, asociētais profesors Edgars Znutiņš. Viņš kolektīvu vada kopā ar kora prezidentu Albertu Vucānu, kurš kādu laiku bijis arī kora diriģents. Mīļi aicināti visi Preiļu kora "Latgale" bijušie dziedātāji! Svinēsim, dziedāsim, izbaudīsim kopābūšanas prieku!

 

Iveta Šņepste

Preiļu novada TIC vadītāja

Komentārs par rakstu: 9.decembrī Preiļos Ziemassvētku tirdziņš un citi svētku gaidīšanas pasākumi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!