Svētdiena, 20. Septembris, 2020
Marianna, Ginters, Guntra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valentīna dienā – romantiska ekskursija “Mīlas pāri Jelgavā”

13.02.2018

Trešdien, 14.februārī, pulksten 16.30, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā kājām “Mīlas pāri Jelgavā” gides Signes Lūsiņas vadībā, un izzināt interesantus stāstus par sapņu pāriem un mīlas atstumtajiem Jelgavā.  

Tematiskās ekskursijas “Mīlas pāri Jelgavā” dalībnieki varēs noskaidrot, vai veiksmīgam un ietekmīgam cilvēkam veicies arī mīlas frontē. Vai sievietes mīlējušas tikai pareizos puišus? Un ko dāmas darījušas, ja vīrietis mīl, bet neprec. Kā izrādās, arī ievērojamajiem jelgavniekiem ne vienmēr ir spoži klājies mīlas dzīvē.

 

Ekskursija būs veidota kā spēle, un tās dalībniekiem būs jāatmin “mīlas pāri”, jo gide, saglabājot intrigu, pirms ekskursijas neatklās stāstu varoņus, tikai to, ka tie dažādos gadsimtos bijuši saistīti ar Jelgavu.

 

Ekskursijas ilgums –  divas stundas,  tās noslēgumā gaidāms romantisks pārsteigums.  

Ekskursija “Mīlas pāri Jelgavā” norisināsies trešdien, 14.februārī, pulksten 16.30. Sākums no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa: 2,00 EUR; skolēniem 1,00 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Komentārs par rakstu: Valentīna dienā – romantiska ekskursija “Mīlas pāri Jelgavā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!