Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Komēdija “Silvija” novembrī viesosies Alūksnē un Madonā

15.10.2018

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija luga ''SILVIJA'' viesosies Alūksnē un Madonā. Divus piektdienas vakarus izrāde viesosies Ziemeļvidzemē: 9. novembrī plkst. 19.00 Alūksnes kultūras centrā un 30. novembrī plkst. 19.00 Madonas kultūras namā.

Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš komēdiju “Silvija” iestudēja 2016. gadā. Izrāde viesojusies daudzviet Latvijā un ārzemēs, saņemot brīnišķīgas skatītāju atsauksmes. Domubiedru grupa - Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga kopā radījuši stāstu par mīlestību, ģimeni un dabas nozīmi ikdienas cilvēka dzīvē.

 

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''SILVIJA'' darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz māju. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī : sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem. Silvija ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.

Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.

 

Izrādē piedalās brīnišķīga domubiedru grupa: Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš. Izrādes režisors – Voldemārs Šoriņš, izrādes komponists Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks Jānis Jansons.

 

Biļetes var iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs, Kultūras centru kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.

 

 

Informāciju sagatvojusi:

Aīda Ozoliņa

E.pasts: aida-ozolina@inbox.lv

Mob.t.+371 29278714

 

Komentārs par rakstu: Komēdija “Silvija” novembrī viesosies Alūksnē un Madonā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!