Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jau ceļā pie lasītājiem – „Latvijas Grāmatu izstāde 2019”!

14.01.2019

No 1. līdz 3. martam Ķīpsalā notiks „Latvijas Grāmatu izstāde 2019”, kas aicina tikties ar iemīļotiem rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām.

 

“Labas grāmatas ir kā labi draugi. Un ne tikai bērniem! Tādēļ aicinu iepazīt pašus jaunākos draugus “Latvijas Grāmatu izstādē”, kur daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecības. Izstāde pulcēs grāmatizdevējus, autorus, nozaru asociācijas, grāmattirgotājus, vairumtirgotājus, potenciālos izdevējus, bibliotekārus un lasītājus. Būs lieliskas grāmatas lieliskiem lasītājiem!” – tā “Latvijas Grāmatu izstādes” vadītāja Sanita Blomniece.

 

“Latvijas Grāmatu izstādē 2019” piedalīsies visi nozīmīgākie Latvijas grāmatizdevēji: “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze”, “Jumava”, “Pētergailis”, “Latvijas grāmata”, “Latvijas mediji”, “Kontinents”,  “Madris”, “RaKa”, “Avots”, “Upe”, “Mansards”, “Dienas grāmata”, “Liels un mazs” un citi.

 

Plaša kultūras programma

„Latvijas Grāmatu izstāde 2019” aicina baudīt plašu un daudzpusīgu izstādes kultūras programmu. Visās trīs izstādes dienās uz Lielās skatuves mutuļos dzīvība – varēs baudīt autoru priekšlasījumus un piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos. Savukārt omulīgi iekārtotajā Rakstnieka viesistabā interesentiem būs iespēja aprunāties ar grāmatu autoriem un iegūt viņu autogrāfus.

 

Aktivitātes bērniem

Izstādē ir padomāts arī par aizraujošu pasākumu programmu pašiem uzticamākajiem grāmatu draugiem – bērniem. Jautrajā lasītavā varēs satikt bērnu grāmatu autorus un varoņus, spēlēt attīstošās spēles, eksperimentēt, piedalīties aizraujošos konkursos un asprātīgās viktorīnās un iesaistīties citās radošās nodarbēs. Jautrība un prieki garantēti!

 

Mainies ar grāmatām!

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto un apmeklētāju atsaucību guvušo tradīciju, visās trīs izstādes dienās Ķīpsalā darbosies Grāmatu maiņas punkts. Ikviens ir aicināts nākt uz izstādi un ņemt līdzi grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav aktuālas, lai iemainītu pret vēl nelasītām. Grāmatu maiņas punktā var atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, uzziņu literatūru, mākslas grāmatas un dažādu citu lasāmvielu. Šogad Maiņas punktam Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonds ir sagādājis vēl nebijuši lielu grāmatu skaitu – 4500 grāmatas. Nāc un iemaini pret īsto!

 

“Latvijas Grāmatu izstāde 2018”

2018. gada izstādē piedalījās 94 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas un Turcijas. Trīs dienu laikā  “Latvijas Grāmatu izstādi 2018” apmeklēja 14 502 interesenti.

 

„Latvijas Grāmatu izstādi” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.


Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izglītības izstāde “Skola 2019”, kas piedāvā visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs. Vairāk: www.bt1.lv/skola

 

Vairāk par “Latvijas Grāmatu izstādi”: www.bt1.lv/lbf

Sekojiet jaunumiem arī sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/gramatuizstade

 

Darba laiks:
1.–2. marts 10.00–18.00
3. marts 10.00–17.00

Biļetes cena: 2 EUR
Pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecības, ieeja ir bez maksas.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja izstādē ir bez maksas.

Ar izstādes “Skola 2019” biļeti ieeja “Latvijas Grāmatu izstādē 2019” – bez maksas!

 

Autostāvvieta – 4 EUR

Inese Libere

 

 

 

Komentārs par rakstu: Jau ceļā pie lasītājiem – „Latvijas Grāmatu izstāde 2019”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!