Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jaunums! Atvērtās ekskursijas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī

18.01.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs no 2019.gada piedāvā iespēju katra mēneša trešajā sestdienā plkst.11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt torņa ekspozīcijas kopā ar gidu bez papildus samaksas. Pirmā šī gada atvērtā ekskursija notiks jau sestdien, 19.janvārī, plkst. 11.

Lai piedāvātu iespēju pilsētas viesiem un jelgavniekiem torni un tā interaktīvās ekspozīcijas iepazīt kopā ar gidu, tiks organizētas regulāras ikmēneša atvērtās ekskursijas, kas notiks katra mēneša trešajā sestdienā plkst.11 un tajās varēs piedalīties jebkurš interesents.

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos kopā ar gidu varēs apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus, Zemgales tautastērpus, kā arī Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi. Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties – atklāt pilsētas ģerboņa noslēpumus, salikt no gabaliņiem Zemgales karti, virtuāli viesoties prezidenta kabinetā, izmēģināt latvju rakstu šūšanu un daudz ko citu. Tāpat būs iespēja kopā ar gidu apmeklēt izstāžu zāli un torņa skatu laukumu 9.stāvā, un uzzināt vairāk par redzamajām pilsētas dominantēm no 37 metru augstuma.

 

Jāpiebilst, ka torņa pirmajā stāvā atrodas Tūrisma informācijas centrs (TIC), kur ir iespēja iegūt jaunākos tūrisma materiālus par Jelgavu un apkārtni, kā arī citām Latvijas pilsētām, un saņemt tūrisma speciālistu konsultācijas. Tāpat TIC var izmantot interaktīvo Jelgavas pilsētas un apkārtnes karti un īpašā klausulē noklausīties 25 audiogida stāstus par Jelgavas nozīmīgākajiem pilsētvides objektiem, kā arī nosūtīt kā sveicienu elektronisku e-kartīti ar sezonai atbilstošiem pilsētas skatiem.

Pirmā torņa atvērtā ekskursija notiks sestdien, 19.janvārī, plkst.11. Interesenti aicināti ierasties nedaudz agrāk. Lai piedalītos ekskursijā, jāsedz ieejas maksa Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī – biļetes cena pieaugušajiem ir 2,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,00 EUR,  pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda, un iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Jaunums! Atvērtās ekskursijas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!