Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latgale tika veiksmīgi pārstāvēta tūrisma izstādē Lietuvā

29.01.2019

No 25. līdz 27. janvārim Viļņas izstāžu kompleksā “Litexpo” norisinājās Lietuvas tūrisma izstāde “Adventur 2019”, kurā, strādājot Daugavpils pilsētas stendā, piedalījās arī Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” pārstāvji, kas kopā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra speciālistiem popularizēja Latgales reģiona plašo tūrisma piedāvājumu.

Izstāde bija plaši apmeklēta, un lietuviešus piesaistīja elegantais latgaliešu stends. Izstādes apmeklētājiem bija pieejami tūrisma materiāli par Latgales reģionu – Latgales pilsētām un novadiem. Rēzeknes un Daugavpils pilsētu tūrisma kartes bija pieejamas lietuviešu valodā un šie mārketinga materiāli bija ļoti pieprasīti. Izstādes apmeklētāji interesējās par populārākajiem tūrisma objektiem un maršrutiem Latgalē, par aktīvo atpūtu, kulināro mantojumu, ēdināšanas un nakšņošanas iespējām Latgales pilsētās un novados.

 

Izstādes otrajā dienā, 26. janvārī, Daugavpils stendā notika dažādas aktivitātes bērniem kopā ar zinātkāres centru “ZINOO”. Savukārt 27. janvārī, svētdien, stendā darbojās Daugavpils Marka Rotko mākslas centra grafikas darbnīca, kur ikviens interesents varēja izveidot savu pastkartīti ar Daugavpils logotipu.

Izstāde “Adventur 2019” ir lielākais gada notikums Lietuvas tūrisma nozarē, kas pulcē gan pašmāju, gan ārzemju tūrisma nozares pārstāvjus. Ik gadu izstādi apmeklē vairāk nekā 12 000 interesentu, kas, galvenokārt, ir gala patērētāji.

Informāciju sagatavoja:

 

Biedrība “LRTA “Ezerzeme”

Valdes priekšsēdētāja L.Kondrāte

 

 

Komentārs par rakstu: Latgale tika veiksmīgi pārstāvēta tūrisma izstādē Lietuvā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!