Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

9. februārī Šoriņa komēdija “Silvija” viesosies koncertzālē “Valmiera”

06.02.2019

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija luga ''SILVIJA'' viesosies 2019. gada 9. februārī plkst.18.00 koncertzālē “Valmierā” (L. Paegles ielā 10). Komēdiju iestudējis režisors, aktieris Voldemārs Šoriņš kopā ar saviem kolēģiem un domubiedriem.

Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš komēdiju “Silvija” iestudēja 2016. gadā. Izrāde viesojusies daudzviet Latvijā un ārzemēs, saņemot brīnišķīgas skatītāju atsauksmes. Lai gan izrāde nospēlēta jau daudzviet Latvijā, Valmierā iestudējums tiks parādīts pirmo reizi. Izrādi spēlē, Latvijā pazīstami aktieri, domubiedru grupa - Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš vai Jānis Skanis. Mākslinieki kopā radījuši stāstu par mīlestību, ģimeni un dabas nozīmi ikdienas cilvēka dzīvē.

 Producente Aīda Ozoliņa saka: “Izrādes biļetes var būt brīnišķīga svētku dāvana ikvienam, kas pēc gadumijas vēlas nesteidzīgi baudīt sestdienas vakaru. Izrāde ir ļoti piemērota skaistajām koncertzāles “Valmiera” telpām. Var skatītāji izvēlēties sēdēt pie galdiņiem vai zālē. Izrāde skatītājiem liek pasmaidīt un šis ir rets gadījums, kad komēdija liek arī aizdomāties par cilvēka pamatvērtībām. Mēs visi ceram, ka Valmierā izaudzinātais teātra skatītājs pamanīs arī mūsu “Silviju”.”

 

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''SILVIJA'' darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz māju. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem. Silvija ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.

Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.

Izrādes mūziku radījis komponists Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks Jānis Jansons.

Izrāde divās daļās, garums 1.40 h. Biļetes var iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs, Valmieras Kultūras centra kasē, Valmieras drāmas teātra kasē un citviet Latvijā, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv

 

 

Informāciju sagatvojusi:

Aīda Ozoliņa

E.pasts: aida-ozolina@inbox.lv

Mob.t.+371 29278714

Komentārs par rakstu: 9. februārī Šoriņa komēdija “Silvija” viesosies koncertzālē “Valmiera”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!