Otrdiena, 4. Oktobris, 2022
Modra, Francis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Akcija „Satiec savu meistaru!” Turaidas smēdē

26.03.2019

Jau tradicionāli pavasarī Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Turaidas kalēju Andri Ščeglovu piedalās akcijā “Satiec savu meistaru!” un aicina interesentus īpašā dienā tikties Turaidas smēdē, lai izzinātu senā amata – kalēja darba pamatus, izaicinājumus un pieredzi.

Kalējs Andris Ščeglovs Turaidas muižas smēdē gan lielus, gan mazus interesentus gaidīs 5. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00, lai iepazīstinātu ikvienu ar seno Turaidas smēdi un kalēja arodu, kā arī demonstrētu savas kalēja prasmes.

Grupas un klases lūdzam pieteikties dalībai akcijā Turaidā pa tālr. 26572142 vai e-pastu: anda.skuja@turaida-muzejs.lv līdz 3. aprīlim. Īpaši aicinām skolēnu klases izmantot iespēju, lai iepazītu neparasto un seno amatu, un iejustos paši kalēja vietā. Dalība bez maksas.

 

Akciju organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar kultūras institūcijām un pašvaldībām, kurā jau vienpadsmito gadu pēc kārtas meistari, amatnieki, muzikanti un tautas teicēji aicina uz bezmaksas nodarbībām, paraugdemonstrējumiem un citām aktivitātēm.

Anda Skuja
Turaidas muzejrezervāta direktores vietniece komunikācijas darbā

Tālr. 26572142

www.turaida-muzejs.lv

Komentārs par rakstu: Akcija „Satiec savu meistaru!” Turaidas smēdē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!