Pirmdiena, 2. Oktobris, 2023
Skaidris, Ilma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dabas muzejā notiks ģimenes diena „Kukaiņi modušies!”

29.03.2019

Ģimenes ar bērniem sestdien, 30. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt pasākumu, kurā šoreiz stāstīsim par skudrām, pirmajiem pavasara tauriņiem un kukaiņiem, kas dzīvo cilvēku mājokļos. 

Pirmie pavasara vēstneši ir gājputni, pavasara sēnes – agrenes, un arī kukainīši, kas, laikam kļūstot siltākam, sāk rosīties un kļūst arvien pamanāmāki. Jau redzēti pirmie pavasara tauriņi, košākais no tiem ir citrontauriņš, ko var novērot saulainās mežmalās, izcirtumos, arī pilsētās. 

Sestdienas pasākuma apmeklētāji muzeja kukaiņu pētnieku jeb entomologu vadībā darbosies pie skudru pūžņa un uzzinās par skudru „profesijām” un uzdevumiem kopīgās saimniecības uzturēšanā. 
Mācīsimies atpazīt pavasara tauriņus un noskaidrosim to sugu nosaukumus, kā arī pētīsim kukaiņu attīstības posmus un seškājainos radījumus, kas dzīvo cilvēku mājokļos. Kā ierasts, būs iespēja piedalīties arī mazā radošā aktivitātē.

 

 Ģimenes dienas satura ziņā piemērotas ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Katrā ģimenes dienā dalībnieki saņem muzeja speciālistu sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. 
Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Rimi Bērniem kluba biedriem, izdrukājot kuponu Rimi kioskā un uzrādot to muzeja kasē pasākuma dienā, kā arī visiem, kas kasē uzrādīs aizpildītu kādu no šīs sezonas ģimenes dienas grāmatiņām, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes. 

Pasākuma organizatori atgādina, ka ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00. Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Informējam apmeklētājus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko tas veic sabiedrības interesēs un, īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana.

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!
 

Informāciju sagatavoja: Polīna Šķiņķe 
Latvijas Dabas muzeja Komunikācijas nodaļa

Tālr.: 67356058
 E-pasts: polina.skinke@ldm.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Dabas muzejā notiks ģimenes diena „Kukaiņi modušies!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!