Otrdiena, 4. Oktobris, 2022
Modra, Francis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dabas muzejā notiks sezonas noslēguma ģimenes diena

26.04.2019

Ģimenes ar bērniem sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt pasākumu „Gatavojies vasarai”, kurā šoreiz varēs sastapt dažādu dabaszinātņu speciālistus, kas pastāstīs, kā, esot dabā, pasargāt sevi un nenodarīt pāri augiem un dzīvniekiem.

 

Tuvojas laiks, kad arvien biežāk būsim dabā – veiksim lauku darbus, atpūtīsimies mežos, pļavās, pie ūdeņiem, vāksim augus skaistumam un veselībai, mielosimies ar savvaļas ogām un citiem kārumiem. Lai arī Latvijā dabas radītie draudi cilvēkam ir daudz mazāki kā citās valstīs, tomēr arī mums ir vērtīgi zināt, no kā labāk uzmanīties.

 

Sestdienas pasākuma apmeklētāji mācīsies atpazīt dažādu putnu olas, iepazīs zvēru mazuļus un uzzinās, kāpēc tos nedrīkst aiztikt un nest mājās. Vingrināsies dažādu savvaļas ogu atpazīšanā, kā arī uzzinās, vai Latvijā ir indīgas čūskas. Kā ierasts, dalībnieki mājās dosies ar mazu pašdarinātu rokdarbu, un  ģimenes dienu sezonu noslēgsim ar pārsteiguma balvām!

 

Ģimenes dienas satura ziņā piemērotas ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Katrā ģimenes dienā dalībnieki saņem muzeja speciālistu sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Kasē uzrādot aizpildītu kādu no šīs sezonas ģimenes dienas grāmatiņām, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes.

 

Pasākuma organizatori atgādina, ka ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00. Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Informējam apmeklētājus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko tas veic sabiedrības interesēs un, īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. 

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

           

Informāciju sagatavoja:

Polīna Šķiņķe

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

Tālr.: 67356058

E-pasts: polina.skinke@ldm.gov.lv

Komentārs par rakstu: Dabas muzejā notiks sezonas noslēguma ģimenes diena

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!