Pirmdiena, 2. Oktobris, 2023
Skaidris, Ilma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavā pirmo reizi norisināsies Restorānu nedēļa

10.05.2019

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un restorāniem “Parks”, “Chocolate&Pepper”, “Pilsētas elpa” un “Putnu dārzs” no 13. līdz 19. maijam pirmo reizi pilsētā organizē Jelgavas Restorānu nedēļu “Pavasaris Tavā šķīvī”, kurā būs baudāmi dažādi ēdieni no vietējo ražotāju svaigiem, pavasara produktiem.

Jelgavas Restorānu nedēļas piedāvājumu varēs baudīt četros labākajos Jelgavas restorānos: “Parks” (Kr. Barona iela 3), “Chocolate & Pepper” (Kr. Barona iela 6), “Pilsētas elpa” (Pasta sala 1) un “Putnu Dārzs” (Lielā iela 6).  Katrs no restorāniem piedāvās īpašu ēdienkarti, ļaujot nobaudīt trīs kārtu ēdienkarti par vilinošām cenām – 2 ēdieni par 15 EUR vai 3 ēdieni par 18 EUR. Īpašais restorānu nedēļas piedāvājums visos restorānos būs pieejams darba dienās no plkst. 15 līdz restorānu darba laika beigām, kā arī brīvdienās no plkst. 12 līdz darba laika beigām. Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju konkrētajā restorānā.

 

Restorānu pamatēdienos varēs baudīt ceptu skumbriju, strausa fileju, asinsdesas, baramundi fileju, sautētu zuti, lēni gatavotu truša gaļu un daudzus citus ēdienus ar ko centīsies pārsteigt restorānu šefpavāri. Ar visu restorānu ēdienkartēm var iepazīties www.visit.jelgava.lv. Ar šo pasākumu Jelgavas restorāni vēlas popularizēt restorānu kultūru Jelgavā, kā arī un parādīt to, ka apmeklēt restorānu var ne tikai īpašos svētkos, bet arī ikdienā, iepazīstot jaunas garšas un gūstot jaunu pieredzi.

 

JRTC aicina kopā ar restorānu apmeklējumu iekļaut arī Jelgavas tuvāku iepazīšanu, viesojoties iecienītākajos tūrisma objektos vai baudot pastaigas pilsētas skaistākajās vietās. Tā, piemēram, iesakām apmeklēt lielāko baroka pili Baltijā – Jelgavas pili un tā atjaunoto muzeju pēc rekonstrukcijas, Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja ēku – Academia Petrina, kur pirmo reizi iespēja uzkāpt tornī un vērot apkārtnes panorāmu, kā arī izmēģināt jaunās, virtuālās ekspozīcijas ar 3D brillēm.

 

Iesakām viesoties arī Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī – apskatīt interaktīvās ekspozīcijas un baudīt pavasara saulrietu no torņa skatu laukuma 37 metru augstumā līdz pat plkst. 22 vakarā. Tāpat pa pilsētas upēm atsākuši kursēt mazie kuģīši, kas piedāvā baudīt skaistākos pilsētas skatus no ūdens.

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

 “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

 

Komentārs par rakstu: Jelgavā pirmo reizi norisināsies Restorānu nedēļa

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!